Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj az párkapcsolatban, ha valaki munkanélküli?

Figyelt kérdés
Akár társkereső oldalakon, akár a való életben ismerkedésnél. Már rögtön elutasítják az embert. Mert akkor lenne döntő, ha már összeházasodnának. Míg csak EGYÜTT JÁRNAK, addig nem annyira fontos az, hogy van munkája vagy nincs.

2013. okt. 11. 23:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*bár nem hiszem,hogy nagyon számítana. Hát ez nem annyira mérvadó sztem.
2013. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*jaaa,hogy miért? Hát csak megélhetés meg anyagi biztonság-gondolom.
2013. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

Rossz emberekkel akadtál össze.


Mi is, nem olyan nagyon régen, 3,5 éve, a férjemmel társkeresőn ismerkedtünk meg neten keresztül. Egyikünknek sem volt munkája. Mindketten iskolába jártunk. Ritkán tudtunk pénzes programot csinálni. És? Egyikünket se ez érdekelte... összejöttünk.


Alapból nem kell azon siránkozni, ha egy nő azért utasít el, mert nincs munkád, mert az a nő valószínűleg amúgy és pénzéhes. Tehát nem szerencsés összejönni olyannal.


27/N

2013. okt. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Azért fontos mondjuk, mert ha nem a szomszédban laksz, akkor még elutazni sem tudsz hozzá pénz nélkül, de még az internet vagy a telefon is pénzbe kerül.

Ha pedig ne adj isten összeköltöztök, akkor azért egyedül elég nehéz eltartani a párod. Itt nem bundákról van szó, hanem alapvető megélhetésről.

2013. okt. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nekem sincs munkám már régóta a párommal két hónapja ismerkedtünk meg a tarskeresön. Zavar hogy mindent ő kénytelen állni és tényleg én még elutazni sem tudok hozzá csak nagy ritkán. 25/L
2013. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15-nek:Akkor sztem egyszer menj oda,és maradj ott vele, és csak azért járj haza, hogy a régi barikkal találkozz:)
2013. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: te azért erőteljesen eltúlzod ezt a dolgot, és valószínűleg inkább emiatt a megkeseredettség miatt utasítanak el, nem a munkanélküliség miatt.

Szó nem volt bundákról, meg divatos göncökről, soha nem vártam el, hogy egy pasi finanszírozza az öltözködésemet!

De ha mondjuk beülünk valahova, akár kettesben, akár társasággal, az igenis pénzbe kerül! A közlekedés, a szórakozás, a szex, mind pénzbe kerül!

Nem lennék olyan pasival, akinek abból áll a párkapcsolat, hogy én menjek hozzá mindig, mert neki nincs pénze utazgatásra, közös programokra, nincs pénze óvszerre se...

Hol van ez a bundától, könyörgöm?!

2013. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, a lent írt kommentjeid után szerintem semmi értelme neked értelmes választ írni, akkora barom vagy és akkora baromságokat írsz, akkora általánosításokkal, hogy leszakad a plafon. Szánalmas vagy, szánalmasak a gondolataid! Elsősorban, és legnagyobb nyomatékkal ezért utasítanak téged vissza, nem a munkanélküliséged miatt!
2013. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Miért lenne szánalmas? Mert őszintén mer kérdezni? Ezeknek a mai csitriknek csak a pénz kell! Teljesen igaza van a kérdezőnek! Általánosít? És? Te biztosan nem szoktál... Azért ilyenek a gondolatai, akárcsak jómagamnak is, mert egy pénzéhes nyomorult materialista társadalmat kovácsoltak össze! A mai fiataloknak esélyük nincs, vagy csak alig elhelyezkedni, te meg a gondolkozásmódjával jössz? Sok a rokonod mi?
2015. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!