Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kellet igy atvernie?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellet igy atvernie? Hogyan tegyem tehetnem tul magam ezen?

Figyelt kérdés
Volt baratomrol van szo. nagyon szerettem telleg mindig mellette voltam barmit megtettem volna erte erre o csunyan kihasznalt. fel evig voltunk egyutt.. en mindent el neztem neki. volt hogy megcsalt tudom h hulye voltam mert nagyon szerettem. es adtam neki nagyon sok eselyt. aztan ennyi ido utan besokaltam es tobbet nem beszeltem vele. utana meg irt hogy nincs.e kedvem talalkozni es soha tobbet nem fogom vele elorol kezdeni es meg hozza vagta a fejemhez h remeli. azt tudom hogy soha nem szeretett.. olyan szinten faj ez az egesz hogy ... hogy lehet valaki ekkora szemet.eskuszom szive sincs..pontosan jol tudta mennyire szeretem.es h nekem o volt a legfontosabb. es meg szinte azzal kirohogott h en vele vesztettem el (mert mindig az igazira vartam es azt hittem o az) nem ertem hogy kehet ekkora szemet lada es igy tonkre tenni annelkul h barmi buntudata lenne. es miert pont velem aki nagyon szerette.. mar telleg mindenkiben ketelkedek es nem birok megbizni egy sracban se.. mert belolle nem nemztem volna ki hogy ilyen.. es most meg mindig emlekezni fogok ra.:'( hogyan lehet ilyen dolgon tultenni magam?
2013. okt. 12. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ilyen "emberen" egy szó nélkül átlépsz, és a faszit a sorsra bízod. És amikor pár év múlva megjelenik(mert megfog, az összes ilyen mindig visszatér) akkor a szemébe mondod, hogy fogalmad nincs hogy egyáltalán egy ilyen selejtel mint ő, miért kezdtél.És mindezt szépen és mosolyogva, és olyan elegánsan és békével közlöd vele, mint ha a világ legtermészetesebb dolga lenne:DD

Ott fog a szemed előtt felrobbani, te pedig tova libbensz:)

Semmi bosszú, semmi sírás, semmi kesergés ne legyen ettől a pillanattól kezdve...

2013. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!