Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném boldoggá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném boldoggá, örömtelivé a barátnőm életét úgy, hogy az ne vegyen el nagyon sok időt?

Figyelt kérdés

Tanulok és dolgozok is, ami azt jelenti, hogy minden napra van 8-10 óra elfoglaltságom, és még hétvégére is 4-6 óra sokszor.


A barátnőmbe nagyon szerelmes vagyok, viszont úgy érzem, csalódással tölti az el, hogy nem tudok neki annyi örömet okozni, mint mikor még nem dolgoztam. Akkor többet főztem neki, stb. Az utóbbi időben nem nagyon kívánja a szexet. Amikor kívánja, akkor jobb mint valaha, viszont egyre ritkábban van, max heti 1-2-szer. Ő is elfoglalt valamennyire, tehát egyrészt fáradt is, de szerintem az is közre játszik, hogy nincs sok időm rá. A szexet én igényelném naponta, de belátom, hogy tényleg furcsa lehet, hogy haza jövök, gyorsan megvacsizok, szeretkezünk aztán alszunk és hajnalban megint elmegyek, és így megy tovább az egész... Hétvégén szoktunk randizni, többet vagyunk együtt, olyankor a szexhez is többet jön meg a kedve.


Szerintem csak hiányolja, hogy kedveskedjek, udvaroljak neki, hiszen ezekre nincs is nagyon időm. Ajándékokat venni állandóan szerintem egy idő után nagyon unalmas lenne. Hogyan máshogy okozhatnék neki úgy örömöt, boldogságot, hogyan színesíthetném az életét úgy, hogy ne igényeljen naponta több órát? Szeretek főzni különleges ételeket, jó szakács is vagyok, jól tudok írni és szóban is jól fejezem ki magam, ha romantikus hangulatba kerülök, ezzel nincs is gond, viszont ezekhez sok idő kell. Ez csak hétvégén fér bele. A hétköznapokba szerintetek hogyan vihetnék több színt? Nekem is nagyon fárasztó az, hogy állandóan csak dolgozom, itthon 8-10 óra munka után már nem beszélgetünk, hiszen a lefekvésig tartó 2-4 órában szinte bele se jövünk a hangulatba. A szex is hiányzik. Úgy érzem, sokkal energizáltabb lenne mindkettőnk élete, ha valahogyan több színt vinnénk a dologba. :) Bízom benne, hogy Ő is közreműködő lesz, csak tudjátok milyenek a nők. :)


20/F


2013. aug. 25. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát.. bocs, de nekem furcsa ez a dolog. Azt mondod, hogy szerinted a csaj a kedveskedést hiányolja. Az én párom is dolgozik, sokszor fáradt, de nekem annyi kedveskedés bőven elég, hogy hozzámbújik, ölelget, szeretget, kicsit mesél a napjáról, meg hogy mennyire hiányoztam neki. Nálatok nincs ilyen? Vagy van, de kevesli?

A másik dolog meg, amit nem értek, hogy miért csak magadban keresed a hibát, mikor azt egyszer sem említetted, h pl. ő mivel szokott neked kedveskedni. Szokott egyáltalán?

2013. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van, de ez nekem is kevés. Mármint, mi a francot érdekelné az hogy a munkahelyen mit csináltam? Izgalmas a munkám, néha mesélek is róla, ahogyan Ő is az övéről, de én tutira frászt kapnék, ha minden este erről beszélnénk.


Persze, hogy szokott Ő is kedveskedni, Ő is vacsorával vár időnként, vesz olykor ajándékot, elmondja, hogy mennyire szeret, stb. Lehet, hogy én többet kedveskedek neki, de én nem igénylem azért, hogy állandóan babusgasson. Nem is érek rá. Hogy miért nem benne keresem a hibát? Azért, mert már megtanultam, hogy egy párkapcsolatban akkor sem kifizetődő a párodban keresni a hibát, ha netán tényleg Ő lenne a hibás. Az, hogy Ő hogyan tesz a kedvemre, az az Ő dolga, el szoktam mondani, mire vágyom, aztán vagy megkapom, vagy nem. Többet nem igazán tehetek, nem erőltethetem rá az akaratom. :) Én is frászt kapnék, ha bűntudatot akarna bennem kelteni vagy ilyesmi. Jobb a szabadság egy kapcsolatban. És hogy várhatnám el, hogy én megkapjam, ha én nem adom meg neki? Egyébként sem azért akarok színt vinni az életünkbe, hogy neki kedveskedjek, hanem azért is, mert tényleg szürke az, hogy állandóan csak dolgozom.

2013. aug. 25. 22:58
 3/5 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm szépen a segítséget. :) Mindenki másképp csinálja. :) Megfontolom!
2013. aug. 25. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy nem látod át jól a kedveskedés lényegét. Az életed hátralévő részében mindig lesz ennyi elfoglaltságod, szóval nem a békés diák évekből kell kiindulni. Én nő vagyok, de nem várom el, hogy a pasi körüludvaroljon, hanem megpróbálom meglepni de általában az ölelgetés, puszik, csókok, bókok amik beleférnek a hétköznapok rohanásába és mellette néha egy meglepi. A figyelmesség a lényeg.
2013. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Szerintem az a baj, hogy nem látod át jól a kedveskedés lényegét. Az életed hátralévő részében mindig lesz ennyi elfoglaltságod, szóval nem a békés diák évekből kell kiindulni. Én nő vagyok, de nem várom el, hogy a pasi körüludvaroljon, hanem megpróbálom meglepni de általában az ölelgetés, puszik, csókok, bókok amik beleférnek a hétköznapok rohanásába és mellette néha egy meglepi. A figyelmesség a lényeg."


Ezek jók, köszi. Értem és átérzem. Mivel eléggé korán érő típus vagyok, átérzem, miről beszélsz. Most pl egyetem mellett dolgozom teljes munkaidőben. Persze rá is kényszerülök. A munkám hál istennek élvezetes és érdekes, viszont fontosnak tartom, hogy ne ebből álljon az életem. :) Elvégre semmilyen munka sem lehet fontosabb a csajomnál :) Meg semmi más. Ő a legfontosabb. Szerintem ez a lényeg. Hogy Ő legyen a legfontosabb, és ez kölcsönös legyen.


De Ő jelenleg egyébként is nagy bajban van, szerintem jól esik most neki egy kis figyelmesség a köbön, a sima figyelmesség adag mellé. Az Ő karrierje nem megy ilyen gördülékenyen. Habár az enyémmel is meg kell birkózni, csak már régóta gyűröm. :) Szerintem az, hogy egyikőnk sem elégszik meg a hétköznapi élettel, az nagyrészt mindkettőnk túlzott maximalizmusának köszönhető. Amit meg ugye le lehet és le is kell küzdeni, amin rajta is vagyunk, de addig marad az extra kedvesség. :) Amúgy, álalában nem ugyanzon a napokon dolgozunk, és van, hogy Ő itthon van 7-8-9 órát nélkülem, egyedül, és unatkozik. Akkor meg persze, hogy érthető, hogy Ő menne még mindenhova, jól esne még neki egy randi, stb.


Amúgy igyekszem úgy intézni, hogy max 3 napot kelljen dolgoznom hetente felnőttként is. Már a mai fizetésemből is megélek ennyiből, ha tartósan heti 3 napot dolgozom. De viszont még legalább meg fog háromszorozódni a fizetésem a következő 5 évben. De inkább még annál is több lesz. Vagyis, megtehetem majd, hogy ha nem vagyok nagyon kapzsi, akkor csak 3-3.5 napot dolgozzak egy héten. Akkor több időm lesz a kedvesemre. :)

2013. aug. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!