Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom tetkót akar, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom tetkót akar, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Semmit? Nem értem miért szeretné. Nekem pedig nagyon fura lenne, hisz így ismertem meg, úgy szerettem meg, amilyen most...Persze nem fogom ellenezni vagy ilyesmi de annyira fura a tudat. És nem értem, hogy ezzel miért akar felvágni, vagy kinek, hisz nekem így tökéletes, ahogy van...

:/


2013. okt. 12. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit.. Ha ő akarja bármit csinálsz akkor is akarni fogja esetleg összevesztek..
2013. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:(
2013. okt. 12. 09:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg olyan érzésem van, hogy csak egy ideiglenes 'stílusváltás'amit később megbánhat, hisz egész életében ott lesz a testén... jaj.
2013. okt. 12. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti nők mindig csak magatokra gondoltok... -.-

Eszedbe sem jutott, hogy azért csináltat mert neki tetszik és szeretne egyet? Nem azért, hogy neked vagy bárki másnak jobban tetsszen...

És mit csinálj? Segíts neki választani valami szépet...

2013. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves? Simán lehet, hogy csak tetszik neki. Van egy ismerősöm, aki tele van mókásabbnál mókásabb tetkókkal, de az egyik legkomolyabb ember, akit ismerek. Szerintem tizenéves korában kezdhette magára varratni...


Attól, hogy tetkót varrat magára, még nem kell rögtön idiótának nézni. Amúgy sem hiszem, hogy meg tudod állítani, ha ennyire határozott. Remélhetőleg nem azt akarja magára varratni, hogy "Sieg Heil!". Úgyhogy szerintem ne aggódj :)

2013. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért akkora baj ez? Én örülnék neki ha szeretne a barátom tetkot de sajna ő meg nem akar és nem is lehet rávenni..:(

Támogasd inkább ahelyett hogy itt rinyalsz igazából én is úgy gondolom ebbe nincs beleszólásod ha neki tetszik el kell fogadni hogy varrat és kész. Próbálj a mintában egyezkedni vele hátha nem idegenkedsz annyira. De az örömét nem kéne elrontani azzal hogy ellenzed semmi nem lesz jobb. Ettől nem lesz

2013. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
más ember. Hamar megszokod majd és elfogadod a tetkoval együtt.
2013. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetkót.
2013. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!