Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mitcsináljak nekem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsináljak nekem kéne lépnem vagy neki? 15/L

Figyelt kérdés
szóval azvan,hogy a legjobb barátnőm bátyja eléggé bejön nekem és tudom,hogy énis neki. Hétvégén náluk voltam és akárhányszor egymás közelébe voltunk valamit nagyon megnézett rajtam. Meg ma is mikor mentem haza amíg le nem jöttünk bent volt a konyhába de ahogy lejöttünk kijött és mikor hajoltam le a cuccaimért láttam,hogy nézett.
2013. okt. 12. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
15 évesen még maradj otthon a kis fenekeden
2013. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a srác?
2013. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kúrni akar...Nem fog lépni!
2013. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát idősebb nálam olyan 25körül
2013. okt. 12. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:

4 te normális vagy? De most úgy komolyan..

Egy 25 éves kölök hozzád öreg és kiélt.


Reméljkük a szüleid és a barátnőd szülei elég élelmesek lesznek, hogy ezt észrevegyék..

2013. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát most ezzel nemtudom mi a baj de...mind1
2013. okt. 12. 16:47
 7/7 anonim válasza:
Most nem azt mondom, a korkülönbség nem zavar de ez már pedofíliának számítana ha egy 15 lány egy 25 sráccal...
2013. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!