Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a nő, aki megcsaláss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki megcsalással teszteli a pasijait, hogy aki megbocsát neki, az lesz a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Konkrétan a volt barátnőmről van szó. Megcsalta a volt barátját velem, és szakított vele - utólag tudtam meg, hogy ők akkor még együtt voltak, szóval az exem kavarta a kártyákat kedve szerint. Engem is megcsalt a mostani pasijával, viszont ezt időben megtudtam és szakítottam vele. A mostani pasiját is megcsalta már, viszont az a srác akkora papucs ahogy ismerjük, hogy még akkor is kitartana emellett a "nő" mellett, ha a szeme láttára dugatná meg magát valakivel. Nos, ti mit gondoltok az ilyen nőről, aki úgy keresi az igazit, hogy megcsalással teszteli őket?
2013. okt. 12. 17:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jó kifogás sose rossz!
2013. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
az h sztem így sose találja meg az igazit :D
2013. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Egyszer, amikor nem fog rá számítani, valaki keményen csőbe húzza majd és ott vége a lelkivilágának, meghal lelkileg ez a nő.
2013. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nagy őt keresi, hanem azt a pasit, aki mellett nyugodtam félrehúzhat a puncija.
2013. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem a nagy őt keresi csak nem akar kapcsolat nélkül élni, de ugyanakkor szeret minden hétvégén más pasi ágyában ébredni.

Ha mégis, akkor elég szánalmas.

2013. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Most miért mérgelődsz?:DD Mi a problémád babyke?:DD
2013. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tőlem kérded?
2013. okt. 12. 17:15
 8/26 anonim ***** válasza:
Ostoba.Egy férfi sem kisérleti patkány.Senki nem érdemli meg,hogy ilyen módszerekkel tesztelgessék.Nõ vagyok,és az én felfogásom az ilyen gondolkodás módot nagyon nem fogadja el!
2013. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

5 Szerintem a kérdezővel valami nem gömbölyű. Még az is egy nagy kérdőjel, hogy ez egyáltalán pasi?

Azért kétlem, mert az irása alapján saját magát járatja le:D azt meg egy pasi nem igen tenné, szóval szerintem ez egy feldühödött nénike irhatta:DD

2013. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Aki ezt beveszi az alapból egy idióta. A csaj meg egy hülye ócska rib--anc.
2013. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!