Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a nő, aki megcsaláss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki megcsalással teszteli a pasijait, hogy aki megbocsát neki, az lesz a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Konkrétan a volt barátnőmről van szó. Megcsalta a volt barátját velem, és szakított vele - utólag tudtam meg, hogy ők akkor még együtt voltak, szóval az exem kavarta a kártyákat kedve szerint. Engem is megcsalt a mostani pasijával, viszont ezt időben megtudtam és szakítottam vele. A mostani pasiját is megcsalta már, viszont az a srác akkora papucs ahogy ismerjük, hogy még akkor is kitartana emellett a "nő" mellett, ha a szeme láttára dugatná meg magát valakivel. Nos, ti mit gondoltok az ilyen nőről, aki úgy keresi az igazit, hogy megcsalással teszteli őket?
2013. okt. 12. 17:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Miért lennék nő? Te milyen kis ügyes netnyomozó vagy, tapsot érdemelsz.
2013. okt. 12. 17:18
 12/26 anonim ***** válasza:
lol
2013. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Élelmes nő.
2013. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

11 Most már 100% hogy az vagy, és egy másik regről is próbálod a csajt lenyomni.


Mindezek után azt mondom, hogy ez a nő, akit ezzel a szöveggel próbálsz lenyomatni, meg ri--bancoztatni, biztosan nálad jobb és egyenesebb és egyben erősebb nő.


És megkérdőjelezem a történeted teljes egészét.:)


Jobb napokat neked, te kis féltékeny ostobaság:DD

2013. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Te minden kérdezőben nőt látsz? Kicsit beteges vagy a tévképzeteiddel, hány ribi vágott át a palánkon, hogy ilyen paranoid lettél? :D
2013. okt. 12. 17:30
 16/26 anonim ***** válasza:

15 Ne magadbólj indulj ki baby:DD


Hány használjátok a regisztrációt?:D


Mert a 15-t egy pasi irta:DD

2013. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Sőt ahogy látom, te valami másik kérdezővel azonosítasz engem, akinek hasonló sztorija lehetett mint az enyém. :D A hozzád hasonló hülye makacs π-nákat kár győzködni bármiről is, mert amit ti beképzeltek magatoknak, az úgy is van és aki mást mond, az pusztuljon meg. Igaz, te kis webbeteg? :D Sok sikert a deluzív zavaraidhoz. :)
2013. okt. 12. 17:35
 18/26 anonim ***** válasza:

17


Jobbulást elvtársnő, és ne rám testáld a csepp bajod:xD vigyázz mert igy nem igen leszel pszimókus, mert lassan te magad szorulsz kezelésre:DD

2013. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Hány használjátok a regisztrációt?"

Csak a fél lakótelep, te kis lelki sérült. :$

2013. okt. 12. 17:37
 20/26 A kérdező kommentje:
Amúgy hogyhogy fel vagy háborodva a kérdésen és a kérdező kilétét illetően? Csak nem elkövettél te is valami hasonló mocskosságot, ami a kérdés alatt íródott, amitől úgy törtél ki magadból itt, mint a Vezúv? :D (Különben miért is hápognál itt, ha nem...) :D
2013. okt. 12. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!