Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit körülbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daavid32 kérdése:

Van egy lány akit körülbelül 2,5 hete ismertem meg tegnap elmondtam neki mit érzek illetve, megkérdeztem, hogy lehet-e közöttünk több mint barátság? .

Figyelt kérdés
...Azt mondta, hogy 2,5 hét után nem szeretne most erre igent mondani inkább még várjunk egy kicsit és közbe majd kialakul. Most ez akkor pontosan mit jelent szerintetek? A suliba minden szünetbe találkozunk, beszélgetünk tök jól elvagyunk és nagyon tetszik a lány külsőleg,belsőleg egyaránt. A válaszokat előre is köszönöm :)
2013. okt. 12. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Megkérdeztem, hogy lehet-e közöttünk több mint barátság? Jó hogy nem röhögött a pofádba, mint az oviban.


Lehet, hogy én csinálom szarul, de én ilyet nem szoktam KÉRDEZGETNI. El el hívom randizgatni, aztán pár randi és csók után alakulnak a dolgok.


Örülj, hogy nem röhögött ki, de komolyan.

2013. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne siesd el a dolgot. :) Éreztesd vele, hogy szereted, foglalkozol vele, és nem csak kihasználni akarod. 2.5 hét még nem olyan sok idő, ha kialakult a kezdeti szimpátia, az még nem jelenti azt, hogy szerelmes is beléd. Viszont jó úton haladtok, ha nem utasított el egyből. Adj neki még egy kis időt, hogy megbizonyosodjon az érzéseiről. :)
2013. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van igaza!

Mi a f...szt vártok, h majd oda álltok aztán homályos tekintettel előadjátok h mennyire szeretitek, a csaj meg majd úgy meghatódik, h belétek szeret???

Takarodjál már!!!

2013. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő köszönöm szépen az értelmes választ :)
2013. okt. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!