Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarok barátnőt 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok barátnőt 21 évesen se?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy nagyon magányos életet élek. Nincsenek barátaim, minden napom egyforma, egyszerűen úgy tekintek egy lehetséges kapcsolatra, hogy Minek??? Úgy is én fogom meg**ívni a végén.. 2 barátnőm volt összesen, az egyikben nagyot csalódtam.. már több mint másfél éve egyedül vagyok. a szüleim válásakor is valami nagyon megtört bennem. Nincsenek életcéljaim. Esti érettségire járok de már ehhez sincsen semmi kedvem. Másfél hete vettem egy pitbull kölyköt, ő azért tartja bennem a lelket.. nagyon szeretem. majdnem minden időmet vele töltöm. Egyébként ebben a csalódós dologban leginkább az fály, hogy Magyarul megmondva, h*lye vagyok.. mert nyomon követem azt a lányt akiben csalódtam, és ő már a 3. kapcsolatán van túl mióta szétmentünk.. lehet el kellene mennem pszichológushoz vagy nem tudom. Mikor nagyon magam alatt vagyok, vagy iszogatok, akkor néha az öngyilkosság gondolata is kezd be-be épülni az agyamba.. :( Mit tanácsoltok mit csináljak? Sajnos elég rossz környéken is élek, ez egy falu, és lányok sincsenek, hogy esetleg beleszerelmesednék vagy szövődhetne valami "jó" dolog. akik meg vannak, azokat inkább hagyjuk.

2013. okt. 8. 21:09
 1/8 A kérdező kommentje:
most fogom okt. közepén tölteni a 21. évemet.. :(
2013. okt. 8. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Kedves része a válasznak:Egészség,Mentális egészség kategória.

Másik része a válasznak:Szereted a birkákat?

2013. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Azért nem akarsz, mert már semminek se tudsz örülni a leírás alapján. Helyes a felvetésed, orvoshoz kéne fordulnod, hogy kigyógyulj ebből a búskomorságból és találj értelmet az életednek.
2013. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Öngyilkosságon ne gondolkozz, ott a pitbullod.Csak vicc.Járj bulikba v

[link] ;D

2013. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a helyesírásod fály :/
2013. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, aki nagyon hasonló cipőben jár. Pont egykorú veled és ő is csalódott már egy nőben, és nem tud komolyabb kapcsolatba keveredni, max szexkapcsolatba. Ő is egy kisebb településen él. Habár ő elég sokat jár bulizgatni, próbálja - mondjuk úgy, hogy - kihasználni a fiatalságát, ami az én véleményem szerint teljesen rendben van, mert valahogy úgy intézi az ügyeit, hogy nem hoz soha egy lányt se szégyenbe ezzel. Viszont látszik rajta, hogy nem boldog. Azt mutatja kifelé, hogy nincs szüksége senkire, de én valahogy nem ezt vettem észre... Valahogy nem tud boldog lenni. Persze nem nyafog, hogy igy meg úgy sz*r neki, de látszik rajta, nem olyan, mint akinek teljesen rendben van az élete.

Ezzel tudom, most nem igazán segitettem, de remélem legalább nem érzed magad annyira egyedül ezzel a problémával :)

2013. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet majdnem, de nekem van célom.Bekerüljek a katonaságra.Habár én akarok barátnőt, de nem tudom hogy kezdjek hozzá :(
2013. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talán Homoszexszuális vagy :D
2013. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!