Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit gondoltok a "papucs"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok a "papucs" nőkről?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, az olyan nőket, akik mindent megbocsájtanak, mindig előtérbe helyezik a ti örömötöket a sajátjával szemben.

Ma beszélgetés közben jött fel a kérdés, elég egyhangú volt a válasz.

Kíváncsi lettem. :D


2013. okt. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szuper! Hűséges vagyok, nem sörözök, nem nézek meccset. Ideális egy ilyen nő.
2013. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy hülye mert mindent elnéz nekem és bármit megtehetek ami akár jó is lehet :)
2013. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyen nőket ki nem állom. 24/F
2013. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Unalmas, mert ez általában együtt jár azzal, hogy nincs semmiről véleménye, mindig csak sodródik valamivel és bármiről kérdezed arra nem fog tudni önálló választ adni.
2013. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szimpatikus. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy legyen mellettem egy "anyuka", aki mindent a seggem alá tesz, ezzel mellőzve a saját igényeit. Mindent megbocsájtani nem lehet, maximum elnyomja magában, pont úgy, ahogy a saját örömét is, de ez idővel ki fog belőle törni ígyis-úgyis, és akkor lesz vége a dolognak.
2013. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max egy hónap alatt megunnék egy ilyet nőt, marha unalmas lehet.
2013. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én ilyen nőt szeretnék.
2014. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Domináns nő = szexi

Meghunyászkodó nő = uncsi

2014. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!