Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas, ha 16 évesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha 16 évesen az "igazit" akarom megtalálni?

Figyelt kérdés

Mondjuk azzal én is tisztában vagyok, hogy ennyi idősen kicsi az esélye, hogy olyannal jövök össze, akivel életünk végéig együtt leszünk, csak azért én megválogatom, hogy kivel járnék, meg kivel nem...pl. egészen idáig még nem is csókolóztam, csak most alakul egy fiúval, miközben a barátnőim ilyen 15-16 évesen már túl vannak fél tucat pasin kb.

Szóval az szánalmas, ha én ahelyett, hogy élvezném az életet, inkább arra várok, hogy egy olyan emberrel jöjjek össze, akivel képes lennék leélni az életemet is?

(Lány vagyok amúgy)


2013. okt. 13. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, csak "naiv"
2013. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyesnél a pont
2013. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem, én is ilyen vagyok :/ nem akarok időt pocsékolni olyanra akivel úgysem lennék együtt az életemben, ezért nem nagyon vágyok a kapcsolatokra se. én 18 vagyok. ^^
2013. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a felfogással sincs gond, mellesleg. Ha tényleg ezt akarod.
2013. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
az!!!
2013. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy helyben állsz még lehet hogy nem esel el, de nem is haladsz.
2013. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
keresztények özött keress
2013. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, de ne ez járjon mindig a fejedben. Élvezd az életet, tanulj, kapcsolódj ki, barátkozz és majd alakul minden. :) Van még időd.
2013. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a szánalmas kicsit,hogy fel merült benned az a gondolat,hogy ez szánalmas.Szerintem te vagy a legcukibb,és a legnormálisabb csaj:) 26/f
2013. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hoppá, talán már is itt az igazi?? :)
2013. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!