Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Nagyon csúnya szakítás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Nagyon csúnya szakítás? Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

Kérlek, hagyjátok ebben a kategóriában, értelmesebb válaszokat akarok!

Kerek egy évig voltunk együtt. Minden szép volt, jó volt.

Csütörtökön egy orbitálisan jót szexeltünk, csodálatos délután töltöttünk együtt, elhívott a szombati családi ebédre. Péntek délben szakított.


Az oka: soha nem szeretett, talán az első hónapban. Szánalomból maradt velem (nehezen nyíló típus vagyok, kevés baráttal, a többségét neki köszönhetem), hogy ne legyek egyedül. 11 hónapon át hazudott magán és próbált megszeretni, de nem tudott.


Hagyta, hogy megszeressem őt és a családját. Velük laktam hónapokig, mindig mentem velük mindenhova. Össze akart velem költözni. Meg akarta kérni a kezem.


Nem láttam rajta semmit. És senki sem. A közeli barátai és családjai is csak arról áradoztak, hogy mennyire boldog mellettem.


Az első dolog, amit kért tőlem, h ne hazudjak, mert az exe egyfolytában hazudozott. Egyszer hazudtam egy piti dologról, üvöltözött velem. Olyan bűntudatom volt hetekig rá. Ő meg 11 hónapig áltatott, minden egyes alkalommal a szemembe hazudott, amikor azt mondta, hogy szeret.


Neki adtam a szüzességem, elég teret hagytam neki, minden ismerősével jóban voltam, főztem rá, mostam rá, az életemet adtam neki.Ezért fáj ennyire, amit tett.


Ő ezt úgy látja, h úgymond szívességet tett nekem, felnyitotta a szemem és többet nem leszek naív. Azt mondta, h ne próbáljam meg lejáratni. Én meg erre: ha vki kérdezni, h miért dobott, akkor azt mondom, h hazudott nekem 11 hónapig. És ezzel ő járatja le magát.


És ami a legszomorűbb, még mindig nem tudok rá haragudni. Még mindig szeretem és nem hiszem el. Próbáltam belőle kiszedni, hátha van más oka, és nincs. Azt mondta, mindenki olyan tökéletes barátnőt érdemelne, mint én, ezért enged el, hogy ne bántson tovább.


2013. okt. 13. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jézusom,ezt mintha Én írtam volna.

Főleg a végét,hogy mindenki ilyen tökéletes barátnőre vágyik.

Én sem hittem el ezeket,és a végén ki is derült,hogy megcsalt.

2013. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát az élet megy tovább. Ő volt az első és azért van ilyen világvége hangulatod. Hazudott neked, igen de még jó pár pofon fog érni az életben ennél durvábbak is. Nőjél fel! Zárd le és az életben soha többé ne keresd ezt a pasit. Ha ő keres akkor se reagálj. Hazudott neked és ez bőven elég ok arra hogy többet ne állj szóba vele. Ha megkeresne és vissza akarna kapni akkor se.
2013. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsikém sajnálom őszintén :( Hány éves vagy?
2013. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
21
2013. okt. 13. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de akiből hülyét lehet csinálni, abból fognak is... nagyon naiv vagy :S Idő kell neked... hiába mondod, hogy ez közhely, csak az segít... éld át a fájdalmat, sajnáld magad aktívan, az egészséges lelkületű emberek ezt hamar megunják, és megy az élet tovább. Ha te nem vagy teljesen stabil, keress fel egy dokit.


21/L

2013. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenki elhitte neki! A legközelebbi hozzátartozói, mindenki. Nem volt rózsaszín köd. Munkamániás. Ezt tudtam. És amikor azt mondta, h dolgozik, ezért megértettem. Mint kiderült, egy indok volt, hogy ne kelljen velem találkoznia.
2013. okt. 13. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Elhiszem, hogy fáj. Benned van, és benned is marad, de csak addig, amíg meg nem érted, és el nem tudod engedni. Onnantól könnyebb lesz. De igen, még érezni fogod néha, fájni fog, de egyszer majd eljön annak is az ideje, amikor fájdalom nélkül tudsz azokra a sebekre nézni, amik most megölnek. Mosolyogva, mert pontosan fogod tudni, hogy melyik hova vitte el. Örülj neki, ha fáj. Megváltoztat, megerősít, bátrabbá tesz. Nem fogsz félni. Csak egyszer kell erőt venned magadon, onnantól menni fog. Aztán meg fogod tudni, hogy mindenen túl tudod tenni magad. Mindig. Ez az idézet jutott, most eszembe. Szomorú olvasni, hogy ilyen emberek vannak a világon. Szánalmasnak tartom. Nem kívánok neki rosszat, mert előbb utóbb úgyis megkapja/visszakapja, amit érdemel! Ha van lelkiismerete ezek után soha nem lehet igazán boldog, de előtted még ott a lehetőség, mert tisztalelkű ember vagy. Őrizd meg magad ilyennek. :)

Kívánom hogy, hamar megtaláljon az IGAZ szerelem és légy nagyon boldog!

2013. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb ugyanígy jártam ennyi idősen, annyi különbséggel, h nekem már volt más kapcsolatom előtte.

Illetve nem hazudott a szerelemről. De egyik nap még így szeretlek, úgy szeretlek... másnap dobott...

Kifogás:

Túl nagy a kísértés a környezetében, és nem bírná, h meg ne csaljon, ezért inkább szakít (pasi létére sírva szakított)

Elvileg nem csalt meg, de kb 3 nap múlva összejött vkivel...

1-2 hónapig emésztettem magam, semmit nem csináltam, csak sírtam, nem foglalkoztam senkivel és semmivel...

Nehéz volt, de túléltem... neked is ki kell bírni vhogy...

2013. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hiszékeny kapcarongy kellett neki és te az voltál. Ne mondd már, hogy 21 évesen nem vetted észre, hogy majd' egy éven át hülyére vesznek. Abból csinálnak lábtörlőt, aki hagyja magát.


"Csütörtökön egy orbitálisan jót szexeltünk"

erre kellettél, többre nem. Ha egy éven át sem tudott beléd szeretni, akkor minek erőltesse tovább? Te hogy-hogy nem vetted észre, hogy nem boldog melletted? Csak saját magaddal törődtél?

2013. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló, egész korrekt volt az exed, nem csalt meg inkább szakított. Ez becsülendő.
2013. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!