Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az este a sexpartnerem haverjáva csókólóztam, de nem tudtam lefeküdni vele, mert a másik srácra gondoltam? Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azt hogy szerelmes vagy-e azt csak te tudod megválaszolni, mert ugye a te érzésed...

másik srác alatt meg ha szexpartneredre gondolsz akkor nem lehet hogy azokra az élményekre gondoltál inkább amiket vele "átéltél"?

2008. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
igen
2008. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok és még annyit hogy ha a szexpartneredre gondoltál és nem a vele történt szex(ek)re akkor biztosan többet érzel iránta, de hogy mégis mi ez az érzés azt már tényleg csak te tudod megmondani...
2008. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért előtte illene majd beszélned a szeretőddel.
2008. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de ha már annyira felnőtt, hogy "sexpartnered" van (egyébként szexnek kell írni!), akkor magad is el tudod dönteni, hogy szerelmes vagy-e. Ha tudtál csókolózni a barátod barátjával... szerintem egyiket sem szereted, csak nem tudod mit kezdj magaddal, elhanyagolnak, nem figyelnek rád eléggé... Közelebb kellene kerülnöd a szüleidhez és jóízűeket beszélgetni velük mindenféle dolgokról, pl. erről is... :-( Sok ilyen tinédzsert iemerek. Sajnállak!
2008. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
R*banc!
2010. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!