Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a lehető legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lehető legjobb utamat járom a lentiek alapján?

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyok, vannak ikreink, 2 évesek. Miután megismertem a páromat, találkoztam egy férfival, akibe kölcsönösen egymásba szerettünk, de elhallgattuk az érzéseinek. Ő börtönbe került, mert sok pénzt szedett ki egy vállalkozásból a telhetetlen volt párja biztatta és a nő fel is élte. Szép házat akart, szép autót, a férfi hüly.e volt és megadott neki mindent. Nem akartam beismerni magamnak, hogy szerelmes vagyok belé, ezért a párommal vállaltunk babát. Hülye voltam. Nem tudtam elfelejteni így sem, és szülés előtt felvette a férfi a kapcsolatot velem, amit én korábban visszamondtam, bevallottuk egymásnak az érzéseinket. Azóta minden nap levelezünk és vannak látogatások is, havi 2. Ő támogat anyagilag engem és a piciket stikába, ügyvéden keresztül. Addig azt mondta, ne váljak el a férjemtől, mert akkor támadna a férjem is és az ő volt párja is engem. Viszont ha kijön, akkor ettől megóv és a legjobb ügyvéd ismerősei közül választ, ha szükség lesz rá válásnál. Tőletek kérdem, hideg fejjel gondolkodjatok! Szerintetek másképp kéne csinálnom az életem, vagy így jó? Férjemmel nem szeretjük egymást, jelenleg kölcsönösen kényelmesebb együtt élni, ő azt mondja, szeret engem, de ennek nem hogy semmi jele, egy kalitkába zárna, ha megtehetné. Ha mélyebb beszélgetést folytatok vele, okosan, megbántás nélkül, akkor is azt érzem, az elképzeléseink különböznek és ő csak a sajátjai érdeklik, ezen nem változtatott semmit mióta együtt vagyunk, és ezt nem érzem szeretetnek felőle. Ahogy sok mást sem, inkább megszokás. Valamit másképp kéne csinálnom?
2013. okt. 13. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kezdem el h mit kellett VOLNA mert azt sztem Te is tudod! Ez nem egy olyan helyzet h bármit is lehessen mondani mert attól h most itt leírtál 10 mondatot nincs a helyedben senki. DE! ha nem szereted a párod akkor le legyél vele, ha a másik férfi elfogadja a gyerekeidet és tényleg komolyan gondolja veled és tuti nem a párjához megy vissza akkor várd meg ha szereted, mert egyedül a 2 gyerekkel nem lenne könnyű, persze ha már nem birod a pároddal egy fedél alatt akkor nincs más választás!

Ne várj helyeselést senkitől! Amit csinálsz az nem jó, de a te életed és ha te így látod/érzed jónak akkor legyen így!

2013. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!