Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany, de nem tudom mit tegyek? Mit gondoltok a helyzetemrol?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok most lett az elso munkahelyem. Van egy csinos, nalam 2 evvel idosebb csaj. Sokszor hulyulunk meg beszelgetunk, a tobbiek mindig beszolnak, gunyolodnak hogy "itt a szerelmes par". A csaj erre azt szokta mondani hogy: Problema? Hagyjatok mar! Hahaha.


Szerintem nagyon latszik rajtam hogy mit erzek, azt hiszem szerelmes is lettem. Tegnap megkert hogy segitsek athurcolkodni neki az uj alberletebe. Utana fozott nekem finom vacsorat is. Aztan inkabb leleptem.


Hogy miert? Kezdjuk ott hogy ronda vagyok, azzal telt az egesz kozepiskola hogy a csajok szivattak. Alacsony is vagyok, alig 170. Gyurni jarok, de az mindegy. A masik dolog, hogy az egyik legjobb baratomnak is iszonyatosan bejon. Jokepu, magas, kozepvezeto, volt elsportolo. Ragja a fulem hogy hozzam ossze oket. Na most en ugy gondolom hogy vele jobban jarna sokkal meg amugy is lehet hogyha megismerne akkor o is belezugna a sracba (mint minden no). Harmadik dolog meg az hogy siman lehet hogy kihasznalja az erzeseimet a csaj es azert ker meg mindenfelere, nem azert mert kellenek neki.


Mar ott tartok lassan hogy inkabb melegnek fogom mondani magam. Miert? Mert eddig minden lany akivel joban voltam es beprobalkoztam nala megszakitotta velem a kapcsolatot. Ha meg azt hinnek hogy meleg vagyok akkor nem is gondolnak hogy akarok valamit es a kozelukben maradhatnek. Jarni igyse ugyse akarnanak velem.



2013. okt. 13. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Te kellesz a nőnek és ennyi:D Nem menekülsz:DD
2013. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahogy a történetből kivettem, a barátod nem tud arról, hogy te is beleszerettél a lányba. Egyébként meg, ahogy te leírtad, csak azért nem akarod viszonozni egy lány szerelmét, mert a barátod is őt szereti. Ez szerintem hülyeség. Ha a lány téged szeret, és te csak a barátod miatt nem visszonzod, akkor 2-en jártok rosszul. Ha pedig összejöttök akkor csak a barátod jár rosszul :D
2013. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!