Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitittunk. Szeretem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitittunk. Szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint két èv után szakitottunk, mondván össze van zavarodva, nem tudja mit èrez. Ez pénteken volt, de a hétvégèn találkoztunk, együtt is aludtunk, úgy érzem szeret, csak sok volt neki az utóbbi veszekedések. Nem tudom mit tegyek, péntekenként jön csak haza, mert egyetemista egy másik városban. Megirtam neki, hogy most kicsit békénhagyom, nem keresem pár napig. Igazából azt kéne megmutatnom neki, hogy rosszabb nèlkülem mint velem... De hogyan?? Max hétvégén hiányozhatok neki, ha lenn van, lefoglalják. És .. Kèrlek adjatok valami tanácsot, mert belül darabokra hullottam már.. Mindenféleképpen szeretném visszakapni!:( 21/L
2013. okt. 14. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki ivott szakét?
2013. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már beteges.

Neki már csak dugásra kellesz azon kívül semmire. Te meg nem akarod ezt elhinni.

2013. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
Szóval ha lenn van akkor nem is érdekled őt? nem is keres? nem hív? nem érdekled?
2013. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igen, beszélünk!
2013. okt. 14. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Na már nem tudtam ki hiányzik :)

Mivan Asot eltűntél!? :)

2013. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

Hát ez érdekes, ez nekem úgy jön le mintha nem is szakítottatok volna.

Hétfőtől - Péntekig nem találkoztok alapból, előtte sem utána se.

Csak hétvégén.

Szóval alapból nem vagytok együtt sokat.

Most is beszéltek most is összejöttök.

Szóval miről is beszélünk? :)


Amúgy a 2-esnek kicsit igaza van abban, hogy lehet hogy ez már egy túlzott ragaszkodás, ragaszkodás ahhoz ami elmúlt.

És egy már már erőltetett kapcsolat viszonyulás a másikhoz amit a pasid tenne (talán ex pasid) az elég negatív. ÉS nem iagazi. ÉS csupán azért mert bedilizel nélküle, mert úgy érzed neked kampeca nélküle mert szereted, de ő ami nem tuti, de csak sajnálatból lenne veled vagy amíg nincs dugókomája, az már egy szánalmas dolog lenne.


De te tudod....ha így állsz hozzá ahogy most, akkor vigyél bele romantikát, kedvességet, változtassd a szexben, újíts, stb.

2013. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!