Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan akinek a társa pszichopata?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok,meg az, hogyan lehet kezelni az ilyen tásat.
2013. okt. 14. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Na még az hiányozna...
2013. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet kezelni nagyon. Tudod, a pszichopata (ha tényleg az) nem érez semmit, nem szeret téged, maximum megtűr, mert nyújtasz neki valamit. Hidd el tudom miről beszélek, ha pszichopata, akkor nem képes szeretni, ezt kezelni nem lehet, legfeljebb szimulálhatja ha megkéred, de attól az még nem az igazi. Nekik mindig is ők lesznek az elsők...

Na de a kérdésre válaszolva, mit értesz kezelés alatt? Ha nem az agressziv pszichopata, esetleg szociopata, akkor csak annyi, hogy nincsenek érzései, de ezt te nem tudod megszüntetni, ő pedig nem fog elmenni vele sehova.

2013. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma a pszichopátia klinikai leírása Hervey Cleckley definícióján alapul. Kérdés számomra, hogy létezik-e olyan ember, aki őt elismerő környezetben ilyen lenne, illetve nem-e tesz minden embert ilyenné valamilyen mértékben az, ha sikerek helyett folyamatosan veszít.


Wikipediából: Cleckley úgy határozza meg a pszichopátiás beteget, mint a normális ember tökéletes másolatát, amely egy az épelméjűséget tükröző álarccal rejti el belső emberi hiányosságait. Bár őszinte, intelligens és sokszor jó társaságnak is bizonyul, ez mind felületes, ugyanis a pszichopata ember nem képes őszinte érzelmeket érezni. Ez egy fajta védekező mechanizmusa a pszichopatának, amellyel akár 100 százalékos életet tud élni anélkül, hogy bárki gyanítaná mit rejt az álarca.

2013. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hogyan lehet kezelni?nagyon messze kerüld el,mielőtt valami bajod lesz.
2013. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden felsővezető, főleg a nagyobb cégek legjobbjai pszichopaták....ezzel együtt lehet élni...én sem vagyok empatikus egyáltalán...utolsónak nagyban igaza van....
2013. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs előtte lévőre gondolta.:):)
2013. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert azt gyanítom, hogy a volt barátnőmnek ez a betegsége lehetett.
2013. okt. 14. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!