Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha nekem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nekem valaki nagyon tetszik akkor hogyan tudnám megszerezni őt?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok az illetővel de nem mindig beszélünk ritkán! Én szerintem lehet visszataszító hogy 65kg vagyok de hozzá nagyon magas. 174 cm. szerintetek? és csak a combim picit nagyobb de amúgy nem dagadt vagyok mert sportolok minden nap járok futni.

#174/65/comb/
2013. okt. 14. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma 174 cm tök jó magasság egy lánynak, 65 kiló is teljesen ok. Viszont nem biztos hogy a hozzád képest törpék társaságát kellene keresned.


Pl. 180 cm-es csinos húgomnak is annak idején 160-165 cm körüli barátnői bebeszélték, hogy a magassága gáz, nem mert húgom magassarkút hordani, önértékelési problémái voltak.


Aztán ahogy találkozott az első hozzá illő sráccal, onnantól helyre lett téve a lelke, magassarkú cipőt is elkezdett hordani. Akkori barátja mondta, hogy ne foglalkozzon a törpékkel. (Azóta férje van, aki jóképű, magas mérnök srác.)

2013. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

te hülye vagy, nem visszataszító.


Végre egy erősebb testalkatú nő.. aki nem törik össze, ha kicsit erősebben megszeretgeti az ember.


Sportolj tovább.. legyél olyan, miint Toldi Zsuzsanna, vagy a mondjuk a Kovács Ági.. ők bombanők.

2013. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig beszéltek ritkán? Mi? Központozás, vaze!
2013. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 171 cm vagyok és 61 kg szerintem teljesen rendben van az hogy ennyi a súlyod ;) Legyél olyan aki mindig boldog vidám :D És szerintem igen van esélyed :) És ha picit nagy a combod hát kit érdekel? :D A lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben és ha te jól érzed akkor a többiek nem számítanak.
2013. nov. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!