Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, mert nem szeretem, szemétség megmondani?

Figyelt kérdés

szemétség megmondani,hogy nem szeretem?és nem is tudom elképzelni vele hosszútávon

(fél év után se)

L22


2013. okt. 14. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem!!!

talán ez a legjobb amit tehetsz!!!

2013. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy szakítanál vele, ha nem mondod meg?
2013. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen az, ha valaki a csodát. Én ezért nem tartom szerencsésnek, ha valaki úgy kezd kapcsolatba, hogy nem tudja szeret-e valakit vagy sem. Mert nem mindig jön meg a szerelem.


Szerintem mond el a srácnak, legalább mindketten okultok belőle, hogy így párkapcsolatba beleugrani lutri.

2013. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, hogy az-e azt nem tudom. Bár szerintem nagyobb gond lenne, ha úgy maradnál együtt valakivel, hogy nem szereted és csak szenvedtek egymás mellett. Az én kapcsolatomnak is pont emiatt lett vége, sajnos nem alakultak ki bennem a megfelelő érzelmek. Ezt normálisan is meg lehet beszélni. :)

25/F

2013. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NyolcOne9 ***** válasza:
0%
22 évesen jó buta vagy. Mégis hogy akarnál vele szakítani?
2013. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a szemétség, hogy itt kérdezed, mert még annyi gerinc sincs benned, hogy elmond. Undorító vagy.
2013. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fél év nem a világ. Ha tényleg nem tudod elképzelni, hogy bárhogy harcolj ezért a kapcsolatért, mindkettőtöknek jobb, ha leültök beszélgetni arról, amit érzel. Lehet, hogy a beszélgetésben kiderül, hogy miért akarnád abba hagyni. Lehet találtok rá megoldást. Ha nem találtok megoldást, legalább baráti hangulatban váltok el. Nem kell haraggal elválni, hanem értelmesen el lehet erről dumálni, hogy mit miért.
2013. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Megsertett az igazsaggal, de legalabb nem kedveskedett hazugsaggal!

2013. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy nem tudod őt szeretni és nem szeretnéd ha hazugságban élnétek.
2013. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!