Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év együttélés után a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év együttélés után a párom örökös hiányában a testvéreire hagy mindent. Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Azt mondta párom mivel nincs se felesége,se gyereke így mindent a rokonaira hagy és esetleg rám is majd ha úgy alakul egy kis részt.Tudom,hogy egy élettárs sosem lesz feleség és nem tölt be olyan szerepet de mégis ez annyira nem szép úgy érzem,hogy jóban rosszban együtt és ezt kapom:(Ráadásul nekem kell majd mennem mivel nála lakunk.Azt mondta a rokonok annyit időt biztos fognak hagyni mielőtt beköltöznének,hogy eltudjak pakolni.

Mikor azt mondtam neki én vagyok itt veled 15 éve úgy érzem azért több vagyok márt egy barátnőnél azt mondta a rokonai vele vannak már vagy 50 éve én meg csak 15 éve ne hasonlítsam már össze a kettőt és ők a vérszerinti rokonai nem fogja senkiért sem kitagadni.


2013. okt. 14. 18:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Problémát megelőzendően hagyd ott most. Talán rádöbben, hogy mi is a helyzet.

Lehet, hogy nem vagy fiatal, de inkább leéled az életed úgy, hogy tudod, kb. csak azért kellesz, hogy legyen, aki mos, főz, takarít rá, aztán ha ő nincs, akkor oda mész, ahova akarsz. Mert kb. nem érdekled.

2013. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmit még soha nem tanácsoltam, de a helyedben már most csomagolnék. Előbb-utóbb úgyis menned kell, a saját lábadra kell, hogy állj, akkor pedig jobb minél előbb elkezdeni. Ha szeretünk valakit, akkor arról gondoskodni akarunk, a halálunk után is. Ő meg elintézi annyival, hogy kapsz majd időt összepakolni?! Egyébként te soha nem költöttél a lakásra? 15 év alatt csak van benne pénzed.

Ez nagyon durva.

2013. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Ditta323 ***** válasza:
70%

Az élettársi kapcsolatotok bejegyzett? Mert régen úgy volt, hogy 5 év bejegyzett élettársi kapcsolat házasságnak minősült.

Én szerintem fognám magam és elgondolkodnék a kapcsolatunkon.

2013. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva! Főleg, hogy még ilyeneket mond is! Teljesen érzéketlen!

Szerintem 15 év már olyan, mint egy házasság, kivéve a papírt.

Én most azonnal elkezdenék keresni magamnak új helyet, ahol lakhatom, új párt, aki tisztel és nem így viselkedik velem.

2013. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján úgy tűnik, hogy nem szeret téged igazán. Ha 15 együtt töltött év ennyit jelent neki, akkor nem sokat gondolkodnék azon, hogy elhagyjam.
2013. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de én most, 43 évesen is fognám magam, és összepaolnék.

Ez egy gyökér.

Most derült ki igazán, hogy ha igazán baj van, nem számíthatsz rá.

Egyáltalán milyen az, hogy ott élsz vele 15 éve, ő nem vesz feleségül, majd azért hagy mindent másra, mert nincs felesége. Röhely. Akkor te ki vagy? A házvezetőnője?

2013. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

A házvezetőnő gondolat bennem is felmerült. De ők legalább fizetésért dolgoznak.

Sosem akartatok házasodni? Vagy inkább ő nem akart?

2013. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is csomagolnék :-(
2013. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
25%

Menj hozza felesegul mire varsz?

egy elettars soha enm lesz feleseg ez az igazsag.

En soha nem maradnek egy olyan kepcsolatban ahol a pasi el sem akar venni par ev mulva elhuznek soha nem voltam se szereto se elettars annal tobbre tartom magam.

Ha meg neked ennyi eleg akkor igy jartal ezek a kovetkezmenyek ha csak elettars vagy.

2013. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
5%
Ha szereted ezt az embert nem hogy nem érdekel az örökség, hanem egyenesen ki is csukod magadból a társad halálának lehetőségét.De ez még hagyján: élő ember esetében nem azon morfondirozik az ember, aki érzelmileg kötődik bárkihez, hogy mennyit örököl.
2013. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!