Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig érdemes várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes várni egy friss kapcsolatban, hogy kialakuljon a szerelem?

Figyelt kérdés

Hány hét/hönap az az idő, ami előtt nem érdemes szakítani, ha alapvetően jó ember, jól kijövünk, semmi komoly gond nincs, de valami miatt mégsincs meg a kellő érzelem.

Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy akkor csak szórakozom vele, de nem erről van szó. Ő mondta azt, hogy adjunk időt magunknak, mert a szerelem kialakulásához idő kell.

Kíváncsi vagyok, hogy ti mennyi ideig adnátok esélyt egy ilyen kapcsolatnak?


2013. okt. 14. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Hogy lehet kapcsolatba belemenni szerelem nélkül? Vagy csak én vagyok túl idealista? o.O
2013. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

-.-


Normálisabb emberek megvárják még a kapcsolat ELŐTT, hogy kialakuljanak az érzelmek és utána jönnek össze.

2013. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis van ilyen. Nálam is ez volt. Azóta már exemmel 2 hónapig küzdöttem ilyen se veled se nélküled kapcsolatban mire rájött hogy szeret. Mondjuk ott voltak egyéb tényezők is a háttérben, de az most nem ide tartozik. 2,5 évig voltunk együtt.

Van olyan ismerősöm is aki nagy nehezen kitörve a friendzoneból rávette a csajt hogy legalább próbálják meg, aztán azóta is együtt vannak mert mégis kialakult valami.

Nincs kőbe vésve mennyit illik várni, de szerintem 1-2 hónapnál többet felesleges. Ha addig nem érzed hogy tényleg erős kötelék és vonzalom fűz hozzá akkor már nem is nagyon fog.

2013. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább barátkozott egy sráccal akár fél évig is, de addig nem járok vele, amíg nem tudom biztosan ő kell nekem.


Mert azért elég sokszor nem jön meg a szerelem.

2013. okt. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!