Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem szereti a romantikát és a "fenék kinyalást" akkor, hogy lehetne a kedvében járni?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal lányról van szó.

Hogy tudnék neki örömet is okozni,nehogy rám unjon hamar?

Romantikával még csak-csak lehetne újítani a kapcsolaton,de ha nem szeretni. :(


Hagyok neki teret, élheti az életét.



#elkényeztetés #romantika mentes #nem szereti a romantikát #pacalörkölt
2013. okt. 15. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nehez kerdes. Az en baratnom nagyon szereti a popsi nyalast, es en is szivesen csinalom neki. Persze van akik szerint ez nem higienikus, de azt sem tudjak mirol beszelnek. Szerintem ha finoman ravezeted, o is elvezni fogja. A romantikat meg kihagyod, nem gond.
2013. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nemár!!! :D

"fenék kinyalás" = elkényeztetés! :D

2013. okt. 15. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, én is szó szerint értettem:) de ha nem így értetted, akkor próbáld ki a szó szerinti változatát, az én barátnőm is szereti:)
2013. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát érdekes. Már csak azért is mert ezek szerint más egyéniségek vagytok. Talán olyan dolgokat kellened tenned, amit ő szeret, kérdezd meg tőle. Most hogy rád fog unni-e valamikor vagy sem az tőle is függ. Ha a kedvében jársz és alkalmazkodtok természetesen mindketten egymáshoz akkor menni fog, de ha csak egyoldalú a dolog, nemigen. Figyelned kell azért, mert oké teret kell hagyni, hisz ha megbíztok egymásban nincs gond, csak nehogy más után járon ezért is kell mindig beszélgetnetek sokat sokat. :) Szintén 20.
2013. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legfeljebb másnapos fosás után,hmm vörösborban pácolt csokidarabokkal. xD
2013. okt. 15. 18:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot 4/5. :)
2013. okt. 15. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy is jó xD
2013. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Más a szeretetnyelvetek. Szerintem mindig szakíts rá időt, hogy meghallgasd.
2013. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!