Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így egy kapcsolat? 130 km.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátnőm 14 lehet hogy fiatal de nagyon okos és érett lány mielőtt valaki beszólna...tehát 130 kmre lakunk egymástól igazából már nem is tudom hogy találkoztunk.nagyon szeretjük egymást nem is tudom mi lenne ha nem találkoztunk volna.elég ritkán találkozunk 2-3 hetente de minden nap facebookon vagy skypen beszélünk.nagyon rosz így távol de mindennél jobban szeretem és nem szeretnék szakítani vele emiatt.ha úgy van szünetekbe egymásnál aluszunk.szerintetek milyen így egy kapcsolat?érdemes ezt tovább folytatni?
2013. okt. 15. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan közel 2x ennyi idős vagyok, meg kocsival jártam le, de visszagondolva érdemes volt... talán itt még inkább a találkozás a probléma, de ha tényleg szereted, nem veszthetsz sokat.
2013. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

köztünk is kb ennyi van, én ezt nem nevezem távkapcsolatnak, ahol 2 óra alatt el lehet jutni a másikhoz.. ha pest 2 külön pontján laktok, lehet h akkor is kellene 2óra tömegközlekedéssel, szal érted....:D


inkább az a gond, h nagyon-nagyoooon fiatalkák vagytok még ehhez..

2013. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de egy 14 éves lánynak még senkivel sem kéne együtt aludnia. Amùgy ha van elég kitartásotok akkor miért ne sikerülhetne együtt maradni.
2013. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
márpedig inkább aludjon most együtt pasikkal, és huszonéves korari nyugodjon le, mint én, akinek 23évesen csak 2pasi van a háta mögött, és folyton kalandokra vágyik, és fogalma sincs h ez elmúlik-e valaha.....
2013. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem nyomtatom a pincében a pénzt, 260 km egy randiért sok egy kicsit a ami benzinárakon. S akkor még nem is vittem/csináltunk semmit.
2013. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez odavissza ennyi? Mert akkor még nem vészes. Mi is oda+vissza kb 110 km-t teszünk meg kocsival ha látni akarjuk egymást. Sajna a busz meg a vonat nem játszik mert mert mindketten pici faluban lakunk és kb 4x kéne átszállni rámenne az egész napunk az utazásra és anyagilag se sokkal olcsóbb igy mint egy gazdaságos fogyasztású kisautóval. De igy is 2 ezer ft csak az útiköltség minden találkozáskor. Néha soknak érzem anyagilag mert sajna munkanélküli vagyok. 260 km az már nekem egyértelműen vállalhatatlan lenne.
2013. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!