Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves csaj vagyok a srác 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves csaj vagyok a srác 18 kezdjek-e vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! gyanítom, hogy a srác szűz és csak azért akar velem kezdeni, hogy mivel én tapasztaltabb vagyok a sex téren kitanítsam őt majd dobjon valaki másért azt mondja h sexet is akar tőlem meg érzéseket is adna nekem de mind ezt csak titokba mert nem akar felvállalni ... de én szerintem az első variáció miatt nem mondta h szűz lenne de szerintem az. bejön mint srác én komolyabb kapcsolatot akarnák tőle de nem tudom nem hiszem h akarná. KÉRLEK SEGÍTSETEK és léci csak értelmes kommentekkel ... PLEASE !!!!!

2013. okt. 16. 01:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
na szerintem én nem huzok senkit 1. mert világosan letisztáztam neki is h nekem csak sex nem kell ha ő ilyen hülye akkor vessen magára am meg nem értem miért őt kell védeni EZT IS TIPIKUSAN tuti pasi írta
2013. okt. 16. 04:02
 22/25 anonim válasza:
bocsi titkolna nem tudom én inkább büszke voltam 17 évesen arra hogy a csajom 22 volt szerintem hagyd a fenébe azt a kis hüjét
2013. okt. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
persze hagyom is :D nekem nem kell ilyen p-t csak nem értem h más örülne neki ő meg miért titkolna ... :D de szerintme már megkaptam itt a választ rá :D
2013. okt. 16. 15:03
 24/25 László22 ***** válasza:

Milyen érdekes hogy az egyik szavaddal azt mondod hogy szereted a rossz fiúkat, meg, hogy a remény hát ha nem olyan de még is mi van ha igen. Erre fel a következő hozzászólásod meg az, hogy nem vagy naiv, meg nagy a szád meg bla bla bla. Szóval te azt akarod, hogy kapcsolat legyen belőle, de mivel ő azt mondta az elején titokba, mert nem akar felvállalni vagy valami ilyesmi, ez erre enged következtetni hogy csak szex és más semmi. Itt nincs remény, nincs olyan, hogy mi van ha. Túl fiatal ahhoz, hogy ő komoly kapcsolatot akarjon.


25/f.

2013. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
már tul vagyok rajta nem nagyon érdekel már elfogadtam és kész
2013. okt. 17. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!