Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim 30. születésnapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 30. születésnapjára akar venni egy 30 éves 100e Ft-os whiskyt. Szerintem ez teljesen felesleges, emiatt szerintetek jogosan veszekszem vele?

Figyelt kérdés
Nekem és magának szánja, hogy együtt igyuk meg a nagy kerek napon. Szerinte fantasztikus élmény lesz iszogatni miközben arra gondolsz, hogy ezt a luxus whiskyt 30éve párolták és tették hordóba, amikor TE születtél... Szerintem ez drága snoobság tőle. Van egyáltalán különbség egy 5 ezer ft-os Jim Bean és ez között? Érez valami mást-különbséget az ember?
2013. okt. 16. 11:48
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
33%
Buta dolog azzal jönni, hogy mennyi mást lehetne bekőle venni meg elmenni nyaralni, mert akinek van csak úgy 100000 forintja whiskeyre annak plazma tv-re, autóra, nyaralásra, jótékonykodásra és rengeteg más dologra is van pénze. Kérdező; mivel külön kassza van és a szükségleteitek megvannak, azt vesz amit akar (persze ha legális) és ebbe te nem szólhatsz bele. Egyébként kinek mi a sznobság? Aki 80000-et keres annak sznobság a 100000 forintos whiskey aki meg millió fölött keres esetleg jólmenő vállalkozó annak meg nem. Aki megteheti az ne valami kommersz rumot vagy kannásbort igyon.
2013. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
54%

A saját pénzét arra költi, amire akarja,semmi közöd hozzá. Valószínű az ötödik pár cipődet a párod is feleslegesnek tartja...

Egyébként pedig együtt akarja veled elfogyasztani, bevonni az élménybe. Legalább ezt értékeld. Megihatná a haverjaival is, miközben te otthon csücsülsz....

2014. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
24%
Szerintem Whiskyt csak igazi alkoholistak isznak, es innen kell megkozelitened a dolgot. ha nem akarod elvesziteni akkor ne veszekedj vele (bocs nincs ekezet).
2014. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!