Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg majdnem minden párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg majdnem minden párkapcsolat a pénz körül, vagyon körül forog?

Figyelt kérdés
Ti tudnátok úgy élni a másikkal csak a vagyon kell nem ő személye?
2013. okt. 16. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tudnék de nem teszek ilyet mert ge.iség
2013. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, volt olyan barátnőm akit nem érdekelt, hogy hogyan állok.

De volt most egy elég durva eset, én csak néztem, összejöttem egy csajjal, mozi, kávézó, könyvesbolt, ruhabolt. Még a könyvesboltban kifizettem a 6ezer forintos könyvét, de mikor ki akarta fizettetni velem a 28ezres GAS cipőt akkor mondtam, hogy nem lesz ez így jó.

Rábukott a BMW-re, és nem tudom mit hitt, hogy én otthon nyomtatom-e éjszaka a címleteket... De lőtte is voltunk erre arra, és mikor a ruhaboltban felhoztam, hogy magamra nem szoktam költeni sokkal többet, akkor azzal védekezett, hogy miért alig költöttem rá valamit(!), mondta számoljam akkor össze. Másfél hét alatt neki a 35.000 Ft nem volt sok, azt mondta ezt semmiség elkölteni.

Én néztem, aztán annyit mondtam neki, hogy jól van cicó, akkor keresd meg a rá valót....

Kis vérszívó volt.

2013. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ismerek egy két ilyen figurát.:D De nem mindegyik..
2013. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnék!Engem ez nem tenne boldoggá!De hát ki hogy....Manapság tényleg elvesztek az emberi értékek,mert csak a pénzt hajtja az emberek többsége.Szomorú,hogy így van!
2013. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sose kellett egy pasi sem,miután megtudtam hogy van pénze.egyszer megéltem ebből,az elég is volt.
2013. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En allitolag szep vagyok, kedves vagyok de meg sose vettek volna nekem meg egy konyvet se, nem hogy 35.000-et koltsenek ram es azon hisztizzek hogy ez semmi...

Komolyan hol lehet ilyen pasikat talalni?

Egy parfumnek ugy tudok mar orulni...

2013. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem ez butaság..

és én nem tudnék

2013. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én igazából egy ilyen pár sem ismerek, talán azért, mert nem gazdagabb körökben forgok. De biztos van ilyen is.


Nem tudnék, nem is éltem a lehetőséggel anno.

2013. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6. vagyok, mondjuk ismerek olyanokat akik a penzre mennek...

de na az egyik anno hivatasos krv-a volt...

a masik meg erkolcsileg nulla es egy autoert bszik


Ez amugy egesz jo lenne, viszont velem az a baj hogy nem birom magam raszanni hogy olyan erjen hozzam akihez nem vonzodom, pedig kacerkodtam mar a gondolattal hogy milyen jo lenne ha elvinnenek ide-oda... mert amugy szeretem ha kenyeztetnek, de nekem nem szoktak ilyen hatalmas ajandekokat adni, pedig jo lenne ha vegre olyan hivna el nyaralni akit kedvelek...


a gesztenyet amugy is kikaparom magamnak, szoktak dobni egy hatast neha tolem... tehat nem megelhetesi szinten kivannek ajandekokat handm figyelmessegbol!!!

foleg hogy penztarcamnak merten en is szeretem meglepni a masikat...

2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hehe, kettes azért hagytad is magad rászedni...
2013. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!