Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatjuk, hogy megszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatjuk, hogy megszokásból van-e velünk a párunk, vagy sem?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel történt az alábbi eset:

Együtt volt egy fiúval, de a fiú már nem bókolt, nem kedveskedett annyit, előtérbe helyezte a videójátékokat és a barátait a lánnyal való találkozásoknál. Ennek ellenére találkozgattak. A lány többször is elmondta, mit szeretne, de a fiú nem nagyon változtatott, majd kérdezgette a lány, hogy mit érez iránta a fiú, stb, aztán a fiú egyre jobban elbizonytalanodott magában...végül szakítottak, és a fiú kereste a lányt, meg kedveskedett...majd a lány megkérdezte, hogy mit érez a fiú, mert nagyon szereti őt, és a fiú megmondta, hogy már nem szereti és nem jönne össze vele megint. Ha nem lett volna a szakítos veszekedés ez lehet húzódott volna még egy csomó ideig.....holott azért azt lehetett érezni, hogy a fiú is szereti a lányt...

Sajnos ez a helyzet van a kapcsolatomban, vagyis hasonló. A barátom kezdetben sokat bókolt(bár alig találkoztunk). Utána egyre kevesebbet, hiába kérdezgetem, hogy szeret-e mindig igen a válasz. Alig találkozunk, most beteg és alig beszélünk. Volt, hogy nem akart semmi "izgató" dolgot, mert fáj, ha izgatott állapotba kerül(pedig utána kielégül), így alig ölelt meg...ha kielégül, utána alig kapok puszit, suliba nem szeret hosszú csókot adni, mert látják(pedig régen adott). Nagyon hangulatember. Ő alapból nagyon gyerek, és régen is ilyen volt a találkozások terén, kivéve, hogy töbet bókolt. Én nem akarok így járni, és a barátom azt mondja, hogy nagyon szeret.

Honnan lehet tudni, ha megszokás?


2013. okt. 16. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2013. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

18/L és 17/F és majdnem 2 éve vagyunk együtt.

Még sok minden van amit nem írtam le, ez csak pár példa, de nem tudom, mert azt mondja, hogy szeret.

2013. okt. 16. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert már megvoltál neki.Úgy könyvelte el,hogy ti már együtt vagytok,semmi para nem lehet.Ezért nem bókol annyit.Ez ugyanolyan,mint amikor szűzlányt akarsz meghúzni.Kedveskedsz neki,eljátszod,hogy fontos neked és kész.Itt is kb. ugyanrz volt.Legalábbis szerintem.
2013. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor mi a megoldás erre a helyzetre?:(
2013. okt. 16. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg olvass pár könyvet a párkapcsolatokról, ha érdekel írj rám nyugodtan privátban. Bár elég fiatalok vagytok még, valószínűleg ez is közrejátszik hogy a srác is még "gyerek" (a fiúk egyébként is később érnek általában), szóval igen, közrejátszhat az hogy már "megunt", már megszerzett, nem kell güriznie érted. Ez teljesen normális, minden kapcsolatban eloszlik a rózsaszín ködfelhő és a szerelem átalakul szeretetté. Valakinek 1 év, valakinél 2, 5, 6 vagy kitudja mennyi idő ez a folyamat. Nálatok 2 év volt. Azt az elsöprő szerelmet már ne várd el tőle, mert csak rontasz a helyzeten, de a lángot fent kell tartani.
2013. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Muszáj erre írnom, mert én is ebben a problémában vagyok néha. Mi már majd' 3 éve együtt vagyunk. A barátom tipikusan olyan, mint a leírtak. Wow, haverok, DE! sosem helyzte előtérbe a barátokat. Viszont nekem sosem volt elég az az idő amit együtt töltöttünk. Most hétvégén én is rákérdeztem, ezekre a dolgokra. Hogy miért van az, hogy töröm magam, szép vagyok stb és ő észre sem veszi?! Ha ronda lennék, ápolatlan az egyből feltűnne neki. Sajnos egy idő után a pasik nem törődnek azzal, hogy te hogy nézel ki. Egyszerű lények. Természetesnek tartják, hogy nem bókolnak, hiszen már együtt vagytok egy ideje, meg ugye "mindig szép vagy, még akkor is amikor felkelsz és kócos vagy". Szerintem ne aggódj. (Persze könnyű mondani, hiszen nekem is vannak ilyen kétségeim) Az ilyen fiúkon pedig nagyon nehéz változtatni. Ők még valahol gyerekek, másképp gondolkoznak :)
2013. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :) És a lángot mivel lehetne fent tartani?

Gondolkoztam olyanokon, hogy elmegyünk sétálni, de pl este nincs kedve sétálni. Ha mondom, hogy viszek ajándékot neki, általában azt akarja, hogy ne suliban adjam oda. Ha igyekszem megölelni, van, hogy hamar efejezi, szóval igen nehéz valamit tennem.:(

Jó tudni, hogy nem csa az én barátom ilyen! :) Igen, igazából tudom, hogy a kezdeti köd elmúlt, és már nem zavar annyira, csak a za lényeg, hogy szeressen.:)

2013. okt. 16. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát a legfontosabb amit tehetsz, hogy ne csüngj rajta a nap 24 órájában. Legyél egy kicsit te is olyan mint ő, nem azt mondom hogy legyél vele bunkó meg rideg, de legyél egy kicsit független. Ne verd ki a hisztit ha nem 1 percen át, csak mondjuk 5 másodpercig ölel és hasonlók. A fiúk menekülnek az ilyen fajta követelőzésektől. Ja, és a "de ugye szeretsz? biztos? tuti?" jellegű kérdésáradatot is sürgősen felejtsd el. Szeret, azért van veled, ennyi elég is. Vedd lazán és fogadd el őt így, tudod a minőség a lényeg, nem a mennyiség (bókok meg hasonlók). Az én párom sem bókolásból áll, valszeg meg is bolondulnék egy idő után és elvesztené az értékét a bók. Amikor összebújunk akkor szokta mondogatni hogy milyen jó illatom van, meg egyebek, nekem ez elég is.


Elképzelhető esetleg hogy önértékelési problémáid vannak? Lehet azért várod el a több bókot mert nélkülük nem érzed magad elég csinosnak a barátodhoz. Na ez is nagyon fontos, hogy legyél tisztában az értékeiddel és mások is fel fognak erre figyelni. Ha egy olyan ifjú hölgyként viselkedsz, aki magabiztos, elégedett a külsejével és lazán tudja kezelni a dolgokat akkor nyert ügyed van.


Szóvá is teheted ezt a párodnak, bár én nem hiszek abban hogy majd vadul figyelne a jövőben erre, így fölösleges a szájtépés és csak negatív szereplőként jössz ki belőle. Szervezhettek valami közös programot is, mozi, főzőcske, színház, társas játékok, vásárlás, stb, legyen minél több közös emléketek, szép pillanatok.

2013. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nàlam is màr ez van :(
2013. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!