Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik napközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik napközben utánam?

Figyelt kérdés
Facebook-ra, egyéb hülye oldalakra van ideje munka mellett (irodai munka, gép előtt), írok rá sms-t, mérgesen visszaír, hogy dolgozik. Máskor egész nap e-mailezünk, facen chatelünk Este üzenetváltás közben eltűnik.
2013. szept. 19. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mert az kifejezetten káros, éjjel-nappal a csajod/pasid seggében lógsz, és nem hagysz szabadságot, és minden percével el akarod számoltatni. Az ilyen fojtásból minden ember menekül. Hagyd élni...
2013. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most két hete nem is találkoztunk, elutaztam.

Miért van bejelentkezve Facebooka?

2013. szept. 19. 12:20
 3/13 kolosszus22 ***** válasza:

Fúú, nem, 1-esnek igaza van! Mi a szarért kellene mindig egymáson lógni, nem szeretem az ilyen függő, tapadó nőket.

26F

2013. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Másoknak van ideje írni, még akkor is ha együtt vagyunk.
2013. szept. 19. 12:22
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem soha nincs kikapcsolva a laptopom, a böngészőmet soha nem zárom be, és így a face is bejelentkezve lehet...

mert torrentezek, és seed-elek állandóan.


Attól, hogy más szeret a nyakadon lógni, még nem mindenki ilyen, és vegyél vissza magadból, de ahogy látom, nem is veszed észre magad, így felejtős bármiféle "atyai" tanács...

2013. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát a munka az munka, van olyan, aki szokott közben facebookozni, de sokan nem. Pl én sem szoktam, eleve belegondolsz, ha meglátja valamelyik munkatársa, vagy felfigyel rá, hogy milyen sokat gépel, megkérdezik, mit csinál. Néhányszor még elmegy az, hogy facebookozok, de ha folyamatosan mindennap veled beszél, akkor egy idő után tuti elkezdenék cikizni a munkatársai, hogy már megint rajtad lóg az asszony?

Szóval én a munkahelyen inkább a munkatársakkal vagyok el, délután/este jöhet a barát/barátnő.

20l

2013. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem kéne ezt zokon venni. Munkába én is fent vagyok facebookon a telefonomról de nem mindig lépek ki belőle, mert mi úgy dolgozunk hogy megcsináljuk az alap napi munkát ami megvan adva, majd 3-4 órát egy pihenő helyiségben kell töltenünk ahol bármikor elérnek minket hogy ha valahol gond van akkor tudjanak kinek szólni.

Karbantartók vagyunk, valamikor ki sem látszunk a munkából van olyan nap amikor egész nap semmit nem kell csinálnunk. A nagyfőnököktől kezdve mindenki tudja hogy mi olyankor bent mit csinálunk nem is szólnak érte csak az én barátnőmnek is számtalanszor mondtam már hogy ha fent lát munkaidőmbe facebookon akkor ne vegye zokon ha nem írok vissza mert bármikor jön a telefon hogy gond van valamelyik osztályon és akkor ugranunk kell és akkor arra nincs idő hogy kijelentkezzek meg minden.

Ezt meg kell értened. Barátnőmmel is ha úgy van beszélünk, ha meg nem akkor nem, ő tudja hogy munkába ez van ezzel jár így is örülök hogy nem ölbe tett kézzel kell ülnünk unatkozva hanem elfoglalhatjuk magunkat ha épp nincs semmi munka és a takarítással is megvagyunk meg minden.

Olyan napunk is volt amikor 3 órát túlóráztunk mert elég sürgős munka volt és amikor jött a váltóműszak nekik is ugraniuk kellett mert egyszerre több helyen voltak gondok.


Ezen ne sértődj meg, ez ilyen majd amikor mindketten ráértek beszéltek.

Én barátnőmmel is van hogy 2 hétig nem látjuk egymást mert ő 3 műszakban dolgozik, igaz én csak 12 órásba de sokszor van amikor 8 órásba dobnak át minket, főleg ha tudják előre hogy sok dolgunk van hogy reggel meg délután is tudjanak dolgozni és akkor nem reggel 6-tól este 6 ig dolgozunk hanem este 10 ig. Mert 12 órás műszakba nincs pofájuk túlórába dobni minket.

2013. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most elutaztam, így várnám, hogy törődjön velem. Nem írok neki, abban az esetben, ha együtt vagyunk, minden este együtt fekszünk le.

Azt látom, hogy face-re be és kilép, kommentezik a haverokkal, és rám sem ír.

2013. szept. 19. 12:33
 9/13 anonim ***** válasza:
teli van a töke veled... :D
2013. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet kezdi unni a kapcsolatot.
2013. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!