Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elég sok kifejezettem jó csaj felé nem érdeklődik senki?

Figyelt kérdés
van 2 barátnőm is, akiket a férfi nem eléggé hanyagol. és nem az, hogy túl nagyok az igényeik, hanem egyáltalán senki nem közeledik hozzájuk. egy fiú se, semmilyen szinten. Pedig nagyon szerintem kifejezettem nagyon szép mindkettő, és ráadásul okosak is... 18 évesek amúgy, és a kérdés csak engem érdekel, ők nem tudják, hogy feltettem, úgyhogy lécci ne írjatok nekem privit :D
2013. aug. 7. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/460 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külső számít, hanem az, hogy milyen gyakran jár valaki társaságba, mennyire jól oldódik fel abban. Ha valaki mondjuk introvertált, deviáns, az sokak számára ijesztő, és akkor talán keresnek egy rondább, de nagyszájúbb csajt.
2013. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/460 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván van valami hibájuk. A szépség nem minden, tudod?
2013. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/460 A kérdező kommentje:

2.: "és ráadásul okosak is."...

amúgy tényleg nem akkora társasági emberek, de járnak azért ide-oda, és például az egyik lány felé szerintem még soha senki nem mutatott érdeklődést, pedig annyira kis jóindulatú, vicces, nagyon szeretetre méltó, szerintem ...

2013. aug. 7. 15:04
 4/460 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor képet róluk, én majd foglalkozok velük, amúgy sincsenek igényeim avagy fenntartásaim.
2013. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/460 Zeu ***** válasza:
91%

Írd meg a számukat és teszünk az ügy érdekében XD


Egyébként lehet abba a kategóriába esnek, hogy "egy ilyen lánynak biztosan van valakije", és nem szólítják le őket :) vagy tényleg csak nem mozdulnak ki eleget, ahogy az előttem lévők írták

2013. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/460 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljon ő nyitni, vagy üljön ki valami nyitott helyre, olvasgasson (ha nem szeret, akkor csak tartson egy könyvet a kezében, amiről mindent tud, wikipédia csodákra képes, és azért ne 10 percig nézzen 2 sort, ha erre terelődne a téma), ismerkedjen neten, stb.
2013. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/460 anonim ***** válasza:
10%

Az, hogy szerinted szépek nem jelent semmit. Ettől valójában lehetnek még förtelmesek.


"okosak is": Abból, hogy 18 évesek már ez ki van zárva.


Tehát akkor itt a megoldás.

2013. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/460 anonim ***** válasza:
74%

Igen manapság mondjuk minden lány okos és még diplomás is(Zimány Linda... :D)

No őszintén szólva én sem megyek oda olyan lányokhoz, akik túl "jók":

-biztos van valakijük

-biztos nem állna le velem

..

2013. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/460 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok.


2.: "és ráadásul okosak is."...


Jó akkor a szépség, és az ész nem minden.

2013. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/460 A kérdező kommentje:

nem csak szerintem szépek :)

az a baj, hogy ebben a városban nemigen történik semmi. de az egyik csaj tök próbált nyitni több ember felé is, mégse igen jön össze neki :( aztán felment Pestre, rögtön érdeklődtek iránta :D

meg én is olvastam már köztéren elég sokat és sose jöttek oda hozzám :D mondjuk én azért nem is az a kategória vagyok, mint ők :D

köszi a válaszokat amúgy :D

2013. aug. 7. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!