Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti emiatt igénytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti emiatt igénytelennek tartanátok a barátnőtöket/egy lányt?

Figyelt kérdés

Régen elég volt, ha hetente egyszer mostam a hajamat. Most ott tartok, hogy kétnaponta kell, néha elég három naponta. Van, hogy már a második nap zsírosabb. Nem tocsog, de tapintásra érződik már kicsit, a harmadik napon meg néha már azért észrevehető.

Naponta nem akarom mosni, mert az nem tesz jót neki, ráadásul hosszú hajam van, és hogy őszinte legyek, a napi mosásra lusta is vagyok. Igénytelennek gondolnátok egy lányt, ha minden másnap kissé "zsírosabb" lenne a haja? Én elég kellemetlenül érzem magamat, próbáltam már begöndöríteni a frufrumat, hogy ne látszódjon, hajlakkozni, stb.

Lehet, hogy buta kérdés, de érdekelne, mert a barátomnak nagyon megakarok felelni külsőre..:) NYilván őt kellene megkérdeznem, de biztos, hogy azt mondaná, hogy nem zavarja, ha zavarja ha nem :)


2013. okt. 16. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Biztos tini vagy, 15-16 éves. Ebben a korban ez természetes.

Pár héttel ezelőttig nekem is rossz volt már a 2. napra, a 3.-on mostam meg, most meg már 4-5 napot is kibír, hogy még szép.

2013. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én ezt észre veszem az osztály társaimon, nekik is vannak ilyen ciklusaik ;DDD


Bár ezért egyáltalán nem tartom ápolatlannak őket.


Akkor ápolatlan egy lány ha:

-Büdös

-Nagyon extrém durván zsiros a haja

-A körmei ápolatlanok. Bár egyáltalán nem kell festeni, se lakkozni, csaj azért ne ilyen félig rágott legyen.

-Karimásak a szemei (gyakran, szinte mindig), ennen a durvább változata amikor beesettek az arcai. Igénytelen mert vagy nem alszik vagy drogozik szval nem kíméli magát.

-Stb. a többi rengeteg apróságból jön össze pl.: rendet tart maga körül, de ezek már majdhogynem lényegtelenek ;DDD

2013. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

18 éves vagyok, de most jött egy ilyen változás rajtam(hízok-fogyok, zsírosabb picit a bőröm, a hajam).

Ha a legtöbben így vélekednek, akkor azért "megnyugodtam".:) Lehet megpróbálom kitolni három napra, vagy többre, ha nem megy akkor naponta....meg elmegyek brgyógyászhoz amúgy is, megkérdzeem, hátha van valami.:)

2013. okt. 16. 20:36
 14/19 anonim ***** válasza:
Le ne vágasd... :D
2013. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem lenne gond az sem nekem, ha heti egyszer mosnál alaposan. nem vagyok igénytelen de istenem az ember nem tökéletes, és mégis az egymásnak ha szeretjük. bőven elég 3 naponta mosnod, mert minél többet mosod annál hamarabb zsírosodik hidd el. főleg télen. ősszel, télen eleve hamarabb zsírosodik a haj, mintegy védekezési mechanizmusként a hűvös, hideg idő ellen, nem beszélve a hordott sapkák hatásairól. szóval ha a barátnőm lennél, nem zavarna az sem, ha zsírod lenne a hajad, ha amúgy másban minden nap tiszta vagy totál, punci és társai...

ne parázz :D sok szexet!!!

2013. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős, amit leírsz. Nekem gyerek korom óta ilyen a hajam, és anyám csak heti 1-szer engedte megmosni, mert szerinte tönkremegy a hajam tőle. Aztán egyszer hallottam, hogy a hátam mögött mondták, hogy igénytelen vagyok. Azóta heti 3-szor mosom minimum, de nem lett jobb. Sőt! Már másnapra olyan, én minden, de mindenféle sampont kipróbáltam már. Jelenleg 2-3 naponta mosom a hajam, de nyáron, amikor még izzadok is, van, hogy minden nap.


Egyszer vettem valami méregdrága sampont, ami jó volt, valami 5000 Ft volt a havi adag, de sajnos kb. 2 hónap alatt azt is megszokta a fejbőröm, és folytatódott, ahol abbahagyta.

A páromat szerencsére nem zavarja, de ha megyek valami fontos helyre, akkor van, hogy minden nap megmosom. Mindig irigyeltem azokat, akiknek szép a haja, nekem sajna nem az.

Valahogy csak a párodat kéne erről megkérdezni, bár gondolom, ha veled van, nem zavarja. Mióta vagytok együtt?

Szerencsére a férjemnek is elég zsíros a haja, így nincs mit egymás szemére vetni.

2013. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha már picit zsírosabb 8de még azért vállalható), akkor fogd össze, úgy simán rá lehet húzni még 1 napot, és egyáltalán nem feltűnő. Sok ismerősöm csinálja ezt, én csak azért nem, mert rövid hozzá a hajam.. :D
2013. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én hetente zuhanyzom bébi
2013. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igénytelenség. Ha zsíros, nem érzed magad jól így, akkor moss naponta hajat. Én is naponta hajat mosok. Egyébként rengeteg termék van, ami kimondottan zsíros hajra van, de ezek szerint annyira nem érdekelt a dolog, hogy utána is nézz..
2013. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!