Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem merek lépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem merek lépni? (többi lent, MELEG TÉMA)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A suliban van egy osztálytársam (minő meglepetés :D), és oda meg vissza vagyok érte. Ez nem lenne probléma, de az illető egy srác. Imádom őt :(

Kimagaslóan tanul, nagyon kedves, pici (:$$$$$$$). Eléggé kérdéses, hogy ő is meleg, mindig a srácokat nézi, már azt is vettem észre, hogy engem néz (és rajzol, nagyon szépen rajzol, gyönyörűen!!!!!!). De azt a tekintetet soha nem fogom elfelejteni! Ahogy csillogott a gyönyörű szeme és az a mosoly (áhhhh :()... Csak ha nem az és rányomulok... Nem erőszakos, de ha akarata ellenére hozzáérnek, azt nem tűri... És nem két napig tanult shaolin khung fut. Kétlem, hogy bántana, de akkor is félek, hogy mi van, ha még is, és nem meleg, én meg...

Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett...

Segítsetek kérlek!!!


2013. okt. 16. 21:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

És akkor most szerinted az rí le az írásmódomból, hogy a te korlátolt idióta fajtád véleménye számít nekem? :D

Gratulálok, ügyes vagy!

2013. okt. 16. 21:11
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Ne rögtön hozzáéréssel, rányomulással kezdj. Próbálj meg többet dumálni. szerintem ez ugyanúgy megy mint a heteróknál. vagy bejössz neki vagy nem. mindenesetre próbáld meg, főleg ha ennyire szereted. nincs semmi gond azzal ha a fiúkat szereted, csak ne legyél gyáva és merj lépni.sok sikert:)
2013. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm szépen, kitűnő ötletnek tűnik :)
2013. okt. 16. 21:12
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Ja és ne hallgass azokra akik le néznek ez abszolut gyerekesség tudod 11-12 évesen még énis ilyen voltam hogy ,,hehehe melege jajdejót röhögünk rajta,, ck már igy megkezdett jönni az eszem és rájöttem hogy ezzel születünk, és sokszor sokkal stabilabb párkapcsolatok is lehetnek azonos nem között es sokkal jobb mintha heterok és összvissz csalják egymást, na persze ez ck az én véleményem amúgy én hetero vagyok enyhe bisex hajlammal 17/L. (második voltam)
2013. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, először próbálj meg vele beszélgetni, közel kerülni hozzá, érd el, hogy haverok legyetek, és, ha érzed, hogy ő is másképp tekint rád akkor közeledj!

sok szerencsét és nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre! :)

2013. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást :)))
2013. okt. 16. 21:17
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy hogy van az, hogy minden meleg képes arra hogy normálisan írjon, mindenféle hiba nélkül. De most komolyan, akárhány meleg kérdés van, mindig választékosan és helyesen ír az illető. Nincs benne a sok b zi rövidítés meg minden f s amitől nem lehet értelmezni a kérdést sem.
2013. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nos, ezt nem tudom... De tényleg... Ez valóban így van... :D
2013. okt. 16. 21:30
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

huh, hát nem tudom, ez azért ciki. De nincs valami Egyezményes jel, amiről lehet tudni, hogy egy fiú meleg-e vagy sem?

Nem irigyellek, mert ha heteró, valóban szétrúgja a s...ed.

2013. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek...
2013. okt. 16. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!