Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatban lévő csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban lévő csajok könnyebben megkörnyékezhetők mint az egyedülállóak? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A fiatal csajok 75-85%-a foglalt azaz kapcsolatban van. Elég ritka, hogy egy fiatal csajnak nincs senkije. De ha egy csaj egyedülálló, annak nyomós okai kellenek hogy legyenek... vagy nagyon nagyon magasak az elvárásai (Brad Pitt szintű pasira vár), vagy szerelmes vkibe és azzal bajlódik, nagyon ritkán előfordul az is hogy totál gáz skizofrén vagy eszméletlenül összeférhetetlen bár ez ritka eset.


Szóval, tapasztalataim szerint az egyedülálló csajokat is pont olyan nehéz megszerezni mint akiknek pasija van.


Abból kiindulva, hogy nem illik más nőjére nyomulni, de neked is kéne egy barátnő, még akkor is ha nem vagy Brad, akkor minden csaj megközelíthetetlen??


2013. okt. 17. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez típustól is függ. Ismerek olyan nőt aki egyedülálló és mégis majd megőrül hogy legyen valakije, tehát ő nem lenne nehéz eset. Na de én már az lennék :) Szóval szerintem is-is.
2013. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem sokan hiedelmekben élnek. sok kapcsolatban lévő csaj szenved a kapcsolatában csak a megszokás végett vannak együtt a partnerükkel szóval nyugodtan lehet náluk kezdeményezni. lényeg hogy megnevettetsd és rögzítsd benne a kellemes élméneket veled kapcs.
2013. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalataimat tudom csak elmondani, mások szerint csinos fiatal nő vagyok, egyéb téren sincs velem gond egy-két kisebb bolondságomat leszámítva. Minél tovább szingli az ember lánya, annál nehezebb feladni ezt az állapotot, mert kiesünk abból a "megfelelek valakinek, együttműködöm valakivel" szerepből. Sok csajt ismerek, akikkel nincs probléma, sőt, okosak és szépek és nincsenek Brad Pitt elvárásaik külső terén, de valahogy sokszor megrekednek az ismerkedési szinten, mert mire komolyabbra fordulhatna, megijednek a kapcsolattal járó felelősségtől.

Kérdésedre válaszolva: lehet, hogy könnyű megszerezni egy kapcsolatban levő lányt, de tudod ami könnyen jön az könnyen is megy általában. Az tuti, hogy én inkább maradnék egyedül, mint hogy összejöjjek egy kapcsolatban levő pasival, akinek kapóra jönnék, amikor épp nem volt már elég izgalom az életében.

2013. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 laci911 ***** válasza:

Könnyeb megszerezni , feltéve ha meglehet .

Még ha elviszed egy randyra azzal sem leszel előrébb .

Akkor leszel nyeregbe ha lány keres , ha nem akkor mind 1 , hogy ki vagy , nem fogod érdekelni ez ilyen .

2013. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!