Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivő lány vagyok barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivő lány vagyok barátom nem az és a szüleim tiltanak minket?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyunk. Szüleim ellenzik ezt. Èn teljesen tönkrementem màr semmihez nincs kedvem baràtomnak is sirok folyton. Se munkàhoz se tanulàshoz nincs erőm. Szörnyű érzés. Baràtomékhoz költözhetnék ha őt vàlasztom. De én a vallàsom iatt csak eljegyzéssel mennék ebbe bele. Ő azt mondja h szeret de korai ez neki. Csak a kérdés felmerül bene h làtja h szenvedek és nem teszi meg. A màsik meg h mindenkit el kellene hahynom miatta. Sehogy nem lehet megbeszélni a szüleimmel de nem bàntom őket sem mert szeretem őket is. Egyszerűen fàj h senki nem ért meg és lehet h ez a fiú sem akar igazàn.
2013. okt. 17. 15:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Fontis a vallàsom de baratom sem veszi annyira figyelembe h bekem mi lene a jo. Nehez helyzet mert ezt a fiut nagyon szeretem
2013. okt. 17. 15:14
 12/24 anonim ***** válasza:

Kamu a kérdésed.


:DD

2013. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a szüleid mit elleneznek egészen pontosan? (Amúgy mintha már feltetted volna a kérdésed.)
2013. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu mi ertelme lenne? Jo lenne ha az lenne de epp eg bajom van
2013. okt. 17. 15:17
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretik ot es nem fogadjak el.
2013. okt. 17. 15:17
 16/24 anonim ***** válasza:
Helyes írásod is szar....
2013. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tudod, létezik egy bizonyos fontossági sorrend. Ami ugye a vallási fanatikusoknál elég torz szokott lenni.
2013. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

Pontosan mi is lenne a jó neked? Hogy a vallási hülyeséged miatt kérje meg a kezed és házasodjatok össze jó korán csak azért, hogy te nyugodt szívvel tudj vele ágyba bújni az isten előtt?

Soha nem értettem azt, hogy sok felnőtt ember miért ragaszkodik ilyen erősen egy kollektív agymosáshoz amit vallásnak hívnak... Én is hiszek de nem vagyok vallásos, ennek a 2 dolognak semmi köze egymáshoz.

Nem értem miért ne költözhetnél oda úgy, hogy nem vagy eljegyezve de te tudod.

2013. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szexeltek?
2013. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hány éves a kérdező?
2013. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!