Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettél már újra bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már újra bele az exedbe? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
olyanokra vagyok kíváncsi, akiket dobtak, vagy akik dobták a párjukat, majd utána mondjuk elkezdtek pár hónap/év múlva újra beszélgetni. mi lett belőle? ha újra összejöttek mi lett a vége?
2009. nov. 11. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet ő az igazi, csak mert egyszer nem jött össze. nekem sikerült másodszor, és őrülten szerelmes vagyok Belé:D

az fontos, hogy ne PASIT akarj magadnak. mert ha ez a hozzáállás, hogy "gáz szinglinek lenni", akkor semmilyen férfival nem fog összejönni. mert abból támaszkodás lesz, abból pozíció-beli harcok, stb...

lehet ő az igazi, próbáld meg, ha igazán ŐT szereted, és nem csak egy pasit, akivel nem gáz végigmenni az utcán, hanem igazán ŐT. :-)

2009. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Újból szétmentünk :( 4 évig együtt utánna kiderültek dolgok, otthagytam... vissza vissza járt... nagyon szerettem, így megbocsátottam. De utána már nem volt az igazi. Több mint egy éve véglegesen szétmentünk 7 és fél évet voltunk együtt :(
2009. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Haromszor is összejöttem egy sraccal. 14;16;19 evesen. Mindig azthittem ö az Ö. Aztan koppantam nem birtuk egymas nelkül, de nem birtuk egymast elviselni sem. Röhely kistakonykent egy hetig jartunk, 16 evesen 3 hetig, 19 evesen, meg 4 honapig. Nem jött össze ami nem megy nem kell eröltetni.
2009. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én az egyik exemmel már 4x jártunk...most jön az 5. menet:D úgyérzem újra szeretjük egymást:$

mindez 3 év alatt...volt olyan h ő dobott,fordítva is...közös megeggyezés alapjánis:D meg mindenhogy...hát h mi a vége még nemtudom:)

2009. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben jöttem össze Vele, áprilisban szakítottunk... Nem volt nagy szerelem, de szerettük egymást... Idén pedig, pont az 'első évfordulónk' napján megegyeztünk; hogy csak szex, és ennyi. Most úgy érzem, szerelmes vagyok, de nem lehet többről szó...

[Azóta eszerint megy a dolog, heti 2-3× talival.]

2009. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Én a munkahelyemen szerettem bele az excelbe, de annyira, h otthon is csak rá tudtam izgulni. Kidobott a csajom és a pasim is egyaránt. (Igazából nem tudtam eldönteni melyik volt, mert volt farka is meg sunája is. asszem hermafroditának hívják az ilyet)
2009. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az akkori barátnőmmel szétmentünk, nem beszéltünk egymással kb. 1 évig. Utána úgy alakult, hogy neki sem volt kapcsolata és nekem sem, és mivel egy munkahelyen dolgoztunk diákként, így újra elkezdtünk beszélgetni, végül összejöttünk. Szép volt, jó volt, a vége pedig jó rossz:D
2009. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam ebben a cipőben, de pórul...mindkét esetben. A második után eldöntöttem, hogy bár én még szeretem, de ha órákig térden kúszik is előttem, akkor sem megyek bele egy 3. nekifutásba. Mivel másodjára nagyon durván szakított velem... Sokkal jobban fájt, mint az első, mikor jött egy harmadik személy.

Ma már megelletem/meglelt az IGAZI(T), aki nem ő. Azóta is boldogan élünk, mint férj és feleség. :D

23/N

2009. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem megellettem, hanem MEGLELTEM!
2009. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát, olyan már volt, hogy kufircolni szívesen összejártam volna volt csajommal, de az a céda nem hagyta, hogy beverjem a lompost miután kirakott.
2009. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!