Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy nem állt mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy nem állt melletted senki amikor vége lett egyik kapcsolatodnak akit nagyon szerettél és egyedül kellett végigvinned? Hogy csináltad?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja
2010. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
sokan voltak mellettem, de valahogy mégsem. sokszor elmentem inni. a pálinka átsegitett a szakitáson.
2010. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az alkohol nem megoldás.
2010. márc. 24. 17:50
 4/9 A kérdező kommentje:
17:49: arra is kíváncsi lennék h-h vészelted át.
2010. márc. 24. 17:54
 5/9 Andrewka ***** válasza:
Volt/van, de már múlik.
2010. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
annyira beszédesek vagytok komolyan
2010. márc. 24. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Noss!


Volt, de nem kellett senkinek a segítsége, úgy sem tudtak volna húú de sokat segíteni. És igazából senki előtt nem mutattam, hogy mit érzek, és , hogy mennyire sz*r, nem akartam, hogy rajtam csámcsogjanak, ezért inkább elfojtottam magamban. Nem volt túl kellemes érzés, de ez van, próbáltam több munkát vállalni, többet jártam össze a barátaimmal, megpróbáltam úgy szervezni a napjaimat, hogy lefoglaljam magamat egész nap. Este mindig rossz volt, de most már jobb mert találtam mást helyette. Igaz most is sokat gondolok rá, de ezze van , de így könnyebb.

2010. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy azért vagy egyedül, mert míg a kapcsolatod tartott nem foglalkoztál velük?
2010. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
deohgynem foglalkoztam, csak állandóan veszekedtünk és ezért lett vége. Azt nem tartom emberi dolognak aki elhanyagolja a szeretteit.
2010. márc. 25. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!