Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaha sz#rkavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaha sz#rkavaró barátnőtök?

Figyelt kérdés

szakítottam egy korábbi barátnőmmel többek között emiatt is (egyik ok volt), de halvány gyanúm szerint a mostani párom sem őszinte, inkább sz..kavaró


nektek volt már alattomos barátnőtök akivel szakítottatok? mi lett utána? mocskolódott veletek? nagyon félek amilyen természete van, rólam is minden szemétséget, hazugságot terjeszteni fog


22/F


2013. okt. 17. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten megérdemled ha ilyen lányt választottál...
2013. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
említenél konkrét megtörtént példát?
2013. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
volt, bár én is lány vagyok, szóval baráti alapon nyilatkozhatok csak..... de volt ilyen csaj... azóta fiúk a barátaim, és nincs ilyen gond:)
2013. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!