Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal.

Nagyon sokszor döntöttem már úgy, hogy szakítok vele. De még sem tettem.

1x megcsalt, förtelmesen sokat hazudik nekem és számtalanszor vert már át. Még sem szakítok vele.

Tudom benne is van hiba nem is tagadom.

De vajon csak a szex miatt nem szakítanék vele?

Ugyanis nagyon jó vele, eddigi kapcsolataim legjobb nemi életét élem meg vele!!

Tudom, hogy szeret és én is őt!

Csak, hogy nem hagy nyugodni a sok lelki fájdalom amit okozott. Mit tanácsolnátok?


2013. okt. 18. 12:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*Bennem is van hiba.

Elírtam, bocsi.

2013. okt. 18. 12:04
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát én azt tanácsolom, hogy minimum keményíts be valamilyen fronton, mert ha látja hogy bármit tehet és nem hagyod ott... akkor nem leszel boldog hosszútávon.

De szerintem ha számtalanszor átvert már és még mindig mellette vagy, akkor szerintem nem csak a szex az oka. Lenne hová menned amúgy? Nem esne véletlenül az életszínvonalad jelentősen vissza ha otthagynád..?

2013. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szakíttasd meg a szerelmi kötését és a szexuálmágiáját amit rád rakatott. Egyből fogsz tudni dönteni és úgy kivágod mint macskát c.rni.
2013. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jah, és nem szeret a pasi.
2013. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én azt, hogy mindenképpen kezdd el növeszteni az agyad.
2013. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mégis mikben hazudik és mikben vert át?

Én sem hinném,hogy csak a szex miatt nem bírod otthagyni.Szexre könnyebben talál mást nőként.

De ha továbbra is hagyod,hogy azt tegyen veled,amit akar,te fogsz jobban szenvedni.Meg kell neki mutatni,hogy igen is elveszíthet téged.Ha akkor is ilyen marad,akkor felesleges az idődet pazarolnod rá.

2013. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Találsz mást
2013. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!!!! 

Nem esne vissza cseppet sem, ahová most ő eljutott csak és kizárólag nekem és a családomnak köszönheti. Ne értsetek félre ezzel nem akarok úgymond nagyképűsködni, soha nem is hánytorgattam fel. Ezt, hogy érted, hogy szakítsam meg veled a kötést?

Jól működnek általában köztünk a dolgok.

De sűrűn veszekszünk.

Előfordul, hogy élősködik.. A pofátlansága határtalan, és sajnos két tűz között vagyok meg a családom nekem mondja én viszont a barátomnak.

Tudom, hogy egy szemétláda, és továbbkéne lépnem, de nem tudok..

Abban biztos vagyok, hogy szeret!!!! Viszont ő ilyen nevelést kapott, ilyen a családja is. Nem szeretnék jobban belemélyedni ebbe..

Az tuti, hogy ő hamarább túljutna rajtam, mert másképp kezeli az életet. Én jobban görcsölök dolgokon viszont ő spontán ember.

Leszarja milesz holnap stb.

De közben egy nagyon érzékeny ember.

Van úgy hogy elmegy bulizni nélkülem amivel semmi problémám, de közben megbeszéljük előtte, hogy valamit csinálni fogunk, de ő a buli mellett dönt. Megharagszok rá stb és tényleg eltervezem, hogy itt és most befejezem!!!!

Ő viszont tisztában van vele, hogy majd másnap megbékélek.. és kihasználja.. :((((


Nem tudom mit csináljak.. Nagyon társasági ember vagyok, imádom a barátaim, imádok bulizni.. Tehát nem vagyok egy visszahúzódott lelkileg megfulladt lány. De ebben az esetben nem tudom mit csináljak.. Hogy szakítsak vele, vagy hogy juttassam el a tudatomig hogy nem szabad az időmet húznom vele!!!!

2013. okt. 18. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kommenteket, nem tudom írt-e valaki ilyet.


"De vajon csak a szex miatt nem szakítanék vele?"


NEM, azért nem szakítasz vele, mert társfüggő vagy. Olvasd vissza amit írtál. megcsalt, hazudozik, te meg még mindig vele vagy. Miért?? mert félsz. Félsz, attól, hogy egyedül maradsz, hogy nem találsz mást. Írtó szeretet és önbizalomhiányos vagy. Ő meg azért teszi meg veled ezeket, mert hagyod neki. Nem tisztel. És az aki nem tisztel, az nem is szeret. Nem viselkedsz tiszteletreméltóan. Tesz valamit, de annak nincs következménye ezért nem is érzi a súlyát.


Tudod miért beszélek így? Ugyanez történt velem. Annyi különbséggel, hogy engem nem csalt meg és nem hazudott, de feszt ígérgetett, aztán megszegte az ígéreteket, én meg mindig abban reménykedtem, hogy majd megváltozik. Itt keseregtem, hogy nem becsülés nem tisztel. Meg hogy lehet ilyen bunkó.. Rá kellett jönnöm, hogy azért ilyen, mert én sem tisztelem magam. Féltem, hogy egyedül maradok. Mindent megbocsátottam neki. Azzal nyugtattam magam, hogy olyan jól meg vagyunk, olyan boldogok voltunk, régen olyan szerelmes volt belém. Na igen. RÉGEN. De az utóbbi időben rossz volt. Sokszor szakítottunk, de mindig visszataláltunk egymáshoz, vagyis ő szakított velem MINDIG. pár nap múlva meg visszajött, hogy hiányzom neki és beszéljük meg. Én kitörő örömmel fogadtam, hogy de jó kellek neki. Egyszer sem kellett volna visszafogadnom. Nem volt bennem tartás. Megbeszéltük és a kezdeti lángolás elvakított, mint amikor szerelmes vagy és nem veszed észre a párod hibáit. Ezek csak ilyen tüneti kezelések voltak. Eljártunk más helyekre, új dolgokat csináltunk, kevesebbet találkoztunk, megajándékoztuk egymást. De mondom, hogy ez csak tüneti kezelés, aztán megint minden rossz lett. Megint megszegte az ígéretét én megint megbocsátottam. Simán szakítanom kellett volna. Talán még akkor most is együtt lehetnénk. Mert ha szakítok, és számítok neki annyit, akkor észhez tér és változik. De gyáva voltam. És most itt fekszek két napja az ágyban, nem ettem egy szendvicsen kívül mást, és csak sírok, mert szakított velem.


Csak azért írtam le, hogy tanulj belőle és ne áltasd magad, ez már nem kapcsolat. Én is mondogattam magamnak, hogy ő lesz a gyerekeim apja, a férjem, mert olyan jó ember. Hibái ellenére tényleg jó ember, de nagyon sok mindent elrontottunk, amit már nem lehet megoldani. El sem hiszem, hogy egy megcsalást, hogy tudtál megbocsátani. Én is sok mindent megbocsátottam, de a megcsalást már tuti nem..


Még egy idézet: "Két ember csak akkor lehet boldog egy párkapcsolatban, ha harmóniában vannak önmagukkal"


Te nem vagy magaddal harmóniában. Ahogyan én sem voltam. Még most sem vagyok. Jelenleg mélyponton vagyok és azt sem tudom ki vagyok. Mindketten gyávák vagyunk. Te ne legyél olyan gyáva, mint én. SZAKÍTS! Nem fogsz még most nekem hinni, és a fejemet rá, hogy szakítani sem fogsz, mert miért is hallgatnál egy idegenre. Én is sok kérdést kiírtam, mindenhol azt a választ kaptam, hogy tudok még ilyen emberrel együtt lenni. Azzal vigasztaltam magam, hogy nem ismeritek, sem engem sem őt, és ez csak egy probléma amit meg kell oldani. Becsaptam saját magam. És hogy ő szakított velem, még nehezebb, mert még az egomat is sérti, hogy engem dobtak ki.


Meg kell találni önmagad! Ahhoz pedig az kell, hogy szakíts. Jönnek a kifogások, hogy régóta vagytok együtt, minden rá emlékeztet, nem tudod megtenni. DE IGEN! MEGTUDOD!


Írod, hogy nem hagy nyugodni a sok lelki fájdalom amit okozott. Hát az nem is fog. Bennem is nagyon sok tüske volt. Mert mindent megbocsátottam, a félelem miatt. Amit egyébként más, normális önértékeléssel rendelkező ember nem tett volna.


Igaz, hogy szakítás után megbeszéltünk mindent, mit rontottunk el, hol rontottuk el, kinek milyen hibái voltak. Meg van mindenkinek a maga története! Minden gyerekkora vezethető vissza. Mindenkinek először magával kell foglalkoznia, magát kell megismernie, és csak utána kéne kapcsolatot létesíteni.


Próbálom pozitívan felfogni az egészet, hogy hibákból tanul az ember. És az eszem örül neki, hogy végre vége, nem fog többet megbántani, foglalkozhatok magammal. A szívem meg kínoz a sok emlék miatt. Két és fél évig voltunk együtt.


Nyugodtan írhatsz privit :)


19L

2013. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amíg írtam, addig te is írtál egy kommentet.


Erről beszélek. Barátom ugyanezt csinálta. Megbeszéltük, hogy együtt leszünk, majd lemondta, mert ő megy a haverjaival ide-oda. Nekem nagyon rosszul esett, ő meg úgy állt hozzá, hogy majd megbékélek. Durcizok egy kicsit, addig nem keres, utána max bocsánatot kér és én egyből szaladok vissza hozzá.. Állandóan ez ment. Van hogy észre sem vette hogy megbántott, sokszor bocsánatot sem kért. Elkényelmesedett mellettem, tudta hogy mármit csinálhat velem, úgyis megbocsátok.


A másik, hogy ahol lakom nincsenek barátaim. Elhanyagoltam őket. Ahol ő lakik, ott meg nagyon sok emberrel jóban vagyok. Mivel sokat voltam nála, jóban lettem az ő barátival. Féltem attól, hogyha most szakítok vele, kik lesznek körülöttem?! Persze szépen felvettem a régi kapcsolatot a barátimmal, legalább tudom, hogy mellettem állnak. Annak ellenére hogy lesz*rtam őket. És rossz, hogy többet már nem mehetek hozzá, nem bulizok ott a többiekkel, akiket általa ismertem meg. És szívesen lemennék, nem erről van szó, hogy szakítottunk és akkor én már nem mehetek oda többet. Hanem úgyis mindig azt lesném, hogy mit csinál, kivel van, kivel beszélget és nem bírnám ki. Komolyan vegyél erőt magadon, bármilyen nehéz is. Ez nem kapcsolat :(

2013. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!