Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatnál mit csináljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatnál mit csináljunk első találkozáskor?

Figyelt kérdés

370km van köztünk.

én 25vagyok lány, ő 18 fiú

én utazok hozzá és mivel fél napot utazok , ott alszom hogy ne kelljen hazasietnem vonatra.

mit csináljunk először hova menjünk? és..mit csináljak hogy ne legyen furcsa együtt aludni..? sexelni nem hinném hogy kéne elsőre..


2013. okt. 18. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:

meg én ..nagyon tapasztalatlan vagyok még..lehet furcsa de nekem még nem volt normális kapcsolatom, 1x sexeltem de, az olyan volt hogy kihasznált a srác és sajnos nem jöttem rá..

szóval nem igazán tudom hogy kell csókolózni, hogy kell viszonyulni..

vagy mit merjek csinálni elsőre? csak pusziljam meg? vagy más is? vagy mit..

2013. okt. 18. 15:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de neked nem való az ilyen távoli távkapcsolat.Nem mersz ezt,nem mersz azt csinálni.Nem tudod mit hogyan kell,bizonytalan és tanácstalan vagy.Ezekkel nincs is probléma.De náluk lesztek,és ott alszol,elsőre ez erős szerintem.
2013. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebbe semmi kötelező. Majd ahogy jön.

Elsőre ne feküdj le vele, ha amúgy is rossz a tapasztalat. ( Zárójelben: nem fiatal ő hozzád????)

2013. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fiatal de..nagyon szeretjük egymást..énis kérdeztem többször de őt nem zavarja
2013. okt. 18. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon szeretjük egymást" úgy, hogy még nem is találkoztatok? Elég furcsa.


Mit jelent az, hogy "ott alszol"? Abban a városban, vagy az ő lakásukban? Külön szobában?

Ez is elég gáz, elsőre ott aludni. Szerintem legjobb, ha kiveszel egy szobát valahol a környéken, és egy pár órára találkoztok valamilyen közterületen.


Ezek a netes távkapcsolatok eléggé hamvába hótt dolgok.

2013. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele.
2013. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Internetes táv kapcsról meg annyit,hogy,én is ott ismerkedtem meg a párommal,2 fél éve,és még mindig együtt vagyunk!Én 48 éves voltam, ö pedig 36:)Mi 3 hét után találkoztunk,de le is feküdtünk!addig skypen beszélgettünk,és láttuk egymást!Nagy volt a várakozás,hogy valójában lássuk egymást:)!
2013. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

25 eves nö lettedre nem tudod mit csin elobb hat vagy kamu a kerdes vagy csak iq vagy nezzetek tv! vagy epp besz az idojarasrol! -.-

különben meg neki kene terveket csinalni!!! kajalni menni moziba menni stb....

en jelenleg a baratnomet 1 honapja nem lattam mivel kulfoldon melozom en 25 ö 21 es az elsodleges dolog a szeretgetes es a sex lesz utanna meg raerunk beszelgetni a dolgokrol!

2013. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!