Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik SENKI?

Figyelt kérdés

Kezdek depressziós lenni,sőt szerintem már az is vagyok.

Az utcán sosem tetszik egy férfi sem.

Bocsánat a KIVÉTELTŐL,de a legtöbb szarul öltözködik,büdös a szája,béna cipőt visel,ronda az arca,és vékony.


19 éves vagyok és szűz.


2013. okt. 18. 17:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
van kedved ismerkedni priviben?
2013. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ne csak egyirányú utcába menjél.
2013. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mert a SENKI nem tetszhet.:(
2013. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Berki Krisztián tetszik,de olyan kinézeti pasit soha nem látok sehol..
2013. okt. 18. 17:59
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
1-ső vagyok...visszavonom az ismerkedést!!!
2013. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

legyél is depis!

majd leadsz az igényeidből

2013. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel arra, hogy még egy jó ideig az is maradsz. (kivéve akkor, ha törvényes hatályba léptetik az előbb törölt kérdésemben leírtakat)

Egyébként te is tudod a választ. Csillagászatiak az igényeid közben pedig gyanítom, hogy te semmi extrát nem nyújtasz hanem alanyi (női) jogon csak elvársz. De ez már az én szubjektív megítélésem.

2013. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy még a dologra. Addig, amíg nem jutsz ezen a dolgon túl, hogy a kinézet mindenek előtt, addig nem is találsz megfelelőt.


Nem bántásból írom. De ez a felszínes hozzáállás nehezíti meg a dolgod. Vagy lejjebb fogod adni, vagy nehézkes lesz párt találni. Mindkettő a te döntésed és mindkettő szíved joga. Te életed.

2013. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem fogok egy csúnya,átlagos pasit puszilgatni,aki nem tetszik.

Hiába kedves,aranyos,nem fogja megkapni a szűz puncim,csak azért mert kedves -.-

2013. okt. 18. 18:04
 10/26 anonim ***** válasza:

Ha neked a Berki Krisztián típusú pasik jönnek be, akkor talán javulna a helyzet ha olyan helyekre járnál, mint ők.


Például : Senki nem fog véletlenül úgy kinézni... Gondolom nem nehéz rájönnöd mi lenne a logikus, ha Berki Krisztiánhoz hasonló alkatú párt keresel

2013. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!