Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem, hogy nem ír?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfivel, aki kamionozik. Azt mondta, hogy év végén abbahagyja, és szeretne összeköltözni. Vasárnap ment ki külföldre, akkor még beszéltünk telefonon. Aztán hétfőn még írt smst. Viszont azóta semmi. Tegnap írtam neki, az elején még olyan volt, mint eddig így életem, úgy babám.. Aztán már csak pár szót válaszolt, és ma sem írt.

Szóval ha én nem írok neki, akkor hétfő óta nem is beszéltünk volna. Ezt mire véljem? Ennyire jól érzi magát kint? Egy csöppet sem hiányzom neki?

Vagy kimegy a fejéből és írjak neki én?

Ha ma is én írok neki, az már olyan gáz, nem? Olyan nyomulós..

Hogy tudhatnám meg, hogy még mindig komolyan gondolja-e kettőnk közt a dolgot, vagy meggondolta magát? :S


2013. okt. 18. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kamionos srácok egy külön világ.


Rengeteget melóznak, és nagyon hajtják őket. Le is merülhet a telefonja, vagy nincs egység rajta, vagy csak őt tudják hívni..

Aztán van az a fazon aki nem telefonálgatós..

2013. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig minden útjánál minden nap írt, ezért furcsa..
2013. okt. 18. 20:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ki tudja, hogy még hány nőt szédített rajtad kívül, meg az is előfordult, hogy meggondolta magát, és mégse hagyja ott a kamionozást, csak nem akarja neked megmondani. Vagy csak sok problémája van, nem tud írogatni neked, nem tudom. De az is meglehet, hogy unja, hogy minden nap nyaggatod és keresed őt, van, akinek ez sok. Sok minden állhat a háttérben, ha visszajön, akkor hátha ír neked, vagy felkeres, és meg tudjátok beszélni az egész ügyet.
2013. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
péntek meg mindig gázos nap szokott lenni, a le-fel pakolások miatt.Kompl elérés, lekésés stb..
2013. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek se írjak neki, ugye?
2013. okt. 18. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:

A párom kamionos! Soha nem telik el nap,hogy ne írna! Az igaz van mikor nagyon kivan vagy valami! Ha csak ismerkedős fázisban lennék nem várnám el,hogy mindig jelentkezzen!

De az igaz,hogy külön "pasifajta"!

2013. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vagy ez milyen ötlet?


Tegnap mondta, hogy talán ma kapnak fuvart egy másik országba, oda kell menni, és lehet, hogy onnan már hazafele jönnek. Rossz ötlet megkérdezni, hogy kaptak-e fuvart vagy még mindig várnak-e? Vagy hogy merre jár, vagy ilyesmi? És a válasz hangneméből tudok következtetni.. Na?

2013. okt. 18. 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tegnap beszéltetek akkor mi a problémád?
2013. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az hogy tegnap is én írtam neki, magától nem írt volna..
2013. okt. 18. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Várja mikor unod meg.
2013. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!