Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék beletörődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék beletörődni abba, hogy már sosem lesz olyan, mint régen?

Figyelt kérdés

Amikor eljön az az idő, amikor ismerkedtünk a párommal, minden évben előjönnek azok az érzések, amik az elején voltak bennem. És rádöbbenek, hogy ez elmúlt és sosem érzek úgy újra. Szeretem őt, de hiányzik ez az érzés, sokkal jobb volt régen. A helyzetet kicsit nehezíti, hogy külföldre költözött, és nagyon hiányzik. És én nem fogok tudni kiköltözni, de ebbe nem mennék bele jobban...

Mi tévő legyek? Éreztetek már hasonlóan?


2013. okt. 18. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Van valakid aki már nincs veled és már nem szereted? Hát ez elég kusza.
2013. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa. Mert szeretem, a legjobbat szeretném neki, hogy boldog legyen. Lehetőleg velem együtt. Csak erre kevés esélyt látok.
2013. okt. 18. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Határozatlan időre költözött ki külföldre?
2013. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Munka miatt, és kint tervezi a jövőjét velem, de én nem tudnék kimenni. És attól tartok, nélkülem is kint maradna. Nem szeretném rábeszélni, hogy jöjjön haza, kint jobban keres, meg őt ez boldoggá teszi. Csak én szenvedek emiatt. Havi egyszer találkozunk, én még tanulok, így néha emiatt is kevesebbet tudunk.
2013. okt. 18. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem te írtál a múltkor, hogy szakítani fogtok/akarsz?


Szerintem meg szedd össze Magad és gondold végig: szereted? Vele akarsz élni? Közös jövőt akarsz? Ha igen, akkor tegyél érte! Tanulj, dolgozz keményen és menj utána amilyen hamar csak tudsz! Addig ő is megalapozhatja a kinti életeteket!

2013. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért csak tudnunk kéne ehhez, hogy miért nem költözhetsz ki. Írtad, hogy ő ott veled képzeli el a jövőjét, hátha lehetne valamilyen megoldást találni, mert a távkapcsolatnak csak ideiglenesen lehet értelme.
2013. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én tökre mást terveztem, ő kiment és eltervezte a közös életünket, melyről csak akkor számolt be nekem, amikor már meg volt az állása és választási lehetőségem sincs. "Ha szeretem, akkor úgyis utána megyek." Egy kis ízelítő a családjától. Nem az én döntésem lenne, hanem rákényszerülnék. Nem beszélem a nyelvet sem, ráadásul nem egy olyan szakmát tanulok, amit kint használhatnék. Mert még az anyanyelvemen is nehéz és összetett. Kint újratanulhatnám az egészet. Vagy egy új szakmát kellene elsajátítanom. De még az is az egész ellen van, hogy nem tudnám még az utazásomat sem kifizetni, nemhogy még meg is élni kint.
2013. okt. 19. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet más ember életéről dönteni, nem adhatod fel az álmaid csak azért, mert valaki mást szánna neked. Rendkívül önző és képmutató ez a barátodtól . :( A családdal ne törődj.


Szerintem mondd meg neki (ha még nem tetted), hogy nem dönthet helyetted az életedről; kíváncsi vagyok a reakciójára.

2013. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de ő abban reménykedik, hogy ha befejeztem a tanulmányaimat, akkor utána megyek. Amikor közöltem vele, hogy én máshogy terveztem, meg elmondtam neki mindent, amit korábban itt is leírtam, akkor egy "majd lesz valahogy"-gyal elintézte. Akárhányszor próbálom vele megbeszélni, nem jutunk előrébb. Szeretem, el tudnám képzelni vele az életemet, de nem úgy, ahogy ő gondolja. És én nem kényszeríteném arra, hogy miattam hazajöjjön, ha ez teszi őt boldoggá.
2013. okt. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!