Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen benne maradtak egy rossz kapcsolatban, ma már szakítanak. Miért?

Figyelt kérdés

régen sokan az első szerelem volt az utolsó is. akkor sem szakítottak/váltak el, ha nem volt jó a kapcsolat. manapság sok veszekedés után betelik a pohár, és kimondják: vége. ha nem érzik jól magukat, kiszállnak. (nem azokra gondolok, akik az első probléma után otthagyják a párjukat, hanem akik próbálják, de nem tudják megoldani a bajt...)

miért van ez így? melyik a jobb szerintetek?


2013. okt. 15. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2. jobb.

Az első már csak szenvedés befásulás.

2013. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen nem volt választási lehetőség, most van. Nem kérdés, melyik a jobb...
2013. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
pont most vagyok egy ilyen helyzetben. 10 éves házasok vagyunk, de már szépen nem tudunk együtt beszéli. Szerintem már ilyenkor már nincs értelme tovább húzni egymást. nyilván ő is boldog lesz majd valaki mással és nyilván én is. miért kellene leélni az életem hátralévő részét egy rossz kapcsolatban? csak azért mert régen ez volt a szokás? régen a házasság szent és sérthetetlen volt. ki hallott már olyat hogy elválnak az emberek? inkább nyel, tűr, szenved egy rossz házasságban azért hogy ne érje szó a ház elejét. sok sok türelem és erőfeszítésbe kerül hogy egy kapcsolatot helyrehozzunk. próbáltam. 2 éven keresztül próbáltam, de nem megy. mára már eljutottam addig hogy belátom, ennek vége. és így lesz a legjobb mindenkinek.
2013. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!