Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Volt már vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

inkább próbálok nem gondolni a lányokra, ha mégis eszembe jut a téma akkor bűntudatom lesz, hogy akkora egy f@@sz vagyok, hogy úgyse lesz csajom, de kezdek beletörődni és elfogadni..

(múltkor egy félreérthető helyzetben, azt hitte egy nem valami szép lány, hogy próbálkozok nála és a barátnőivel kiröhögtek, hogy mit képzelek hogy majd ő meg én..)

más is volt/van ilyen helyzetben?XD

nem vagyok b**i...


2013. okt. 19. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen sok az önbizalmad,adhatsz belőle nekem is.
2013. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is próbálok nem gondolni a csajokra, én már úgy vagyok vele hogy ez a sorsom és inkább leszarom az egészet. Ha majd akar tőlem valamit egy lány akkor majd tudatja velem, én már belefáradtam az állandó elutasításokba. Mindig egyből megítélnek a külsőm alapján. Persze voltak normális csajok akiknek tetszettem de ők meg sajnos nem voltak az én eseteim.
2013. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!