Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a baratommal most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal most meg konyorog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nh agyon szereten ot, de nincs meg fele a bizalmam. Folyton mas lanyoknak irogat, talalkozni akar veluk(elvileg csak baratok..) Sot amddig en nyaraltam addig talLkozott is egyel(csak utolagderultki)

mostpedig konyorog h ne szakitsunk engem szeret stb.en naggon szeretem de igy nem latom ertelmet ha folyton hazudik stb mert mi.dig megigeri h valtozik de semmi.. szivem szerint megbocsatnek:(deha hjra atvag....

4eve vagyunk egyutt. En 20 O 23

BocsanAt a hibakert csak telefonrol irtam. Es koszonom elore is a valazzokat! :)


2013. okt. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
az ilyen csávót ott kell hagyni a p.csába!Mi az hogy más lányokkal találkozgat??????????
2013. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Generalis ***** válasza:
Szakíts vele mert a többi udvarlód nem fog komolyan venni .
2013. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attol, hogy telefonrol írsz még lehet helyesen írni! ÉN is most telorol vagyok!


Ha szereted adj neki esélyt es beszélj vele, hogy mostantol te diktálsz.

2013. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!