Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság ez vagy csak túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság ez vagy csak túl dramatizálom?

Figyelt kérdés

Én és a párom voltunk egy céges buliban ahol az összes kollégája ott volt. Régóta dolgoznak már együtt,ismerem is a csapatot. Pont a párom az egyik kolléganője és én beszélgettünk. És akkor megjegyezte a párom,hogy a kolléganőjének milyen jól áll ez az új frizura. Rosszul esett,hogy miért pont előttem kell ilyeneket mondania. Persze később pedig amikor már mindenki bikiniben volt újból megjegyezte rá és a másik kolléganőjére,hogy olyanok mint a Mischlen babák.......

Tudom,hogy a párom és a kolléganői közt sosem volt semmi mert ez náluk céges alap szabály. de miért pont előttem kellett megdícsérnie a haját? belefér ez szerintetek? Lécci ne írjatok olyat,hogy biztos nem szeret és megakar csalni meg ilyeneket mert erről szó sincs és nem fogok magyarázkodni. Csak kíváncsi vagyok a véleméynetekre,hogy ez zavarna-e titeket vagy ilyeneken nem problémáztok?


2013. okt. 19. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán belefér. Ez egy normális, kedves, elvárható gesztus egy olyan férfitól, aki szívesen van nők társaságában.


Ellenben, ha téged sohasem dicsér, nem mondja, hogy szeret és vonzódik hozzád, és nem fejezi ki hódolatát, amikor kicsíped magad, az már bunkóság. Amíg te vagy az első, addig simán belefér néhány kedves szó, vagy akár enyhe flört is más nőkhöz, sőt, egy ilyen összejövetelen illik is.

2013. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Neki a kollégái, és a kedves szó ingyen van, viszont neki megkönnyíti az életét a munkahelyén. Pláne, ha utána még kritizálta is a háta mögött. Képzeld el, ha a csaj szemébe sértőt mond. Neked lehet hogy jobban esne, de neki másnap is találkoznia kell vele, és a szemébe kell néznie. Szóval ha biztos vagy benne, hogy pusztán udvariasságból, vagy kedvességből mondta, és nem flörtölt, akkor ne akadj ki. Ennyi erővel ha egy pasi gyúr, és annak mondja, hogy de jól nézel ki, akkor meg meleg? Naná, hogy nem.
2013. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindig dícsérget,sokszor már zavarba is hoz,hogy állandóan bókol nekem még mások előtt is :) flörtölni nem szokott mással. köszi a válaszod!!!!
2013. okt. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!