Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki miatt annyira magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki miatt annyira magam alatt vagyok, hogy már az emberek is kerülnek akkor mi a teendő mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy szakítottunk a barátommal mert ő már nem szerelmes de mint embert szeret. Kicsit bonyolult az egész mert utána még próbálkoztunk, összejöttünk volt hogy csak kavargattunk de nekem ez így nem volt jó mert én még mindig ugyanannyira szeretem mint régen, és megmondtam neki hogy többet ne is keressen. Nagyon hiányzik tudom, hogy így a legjobb de ez az egész annyira megviselt, hogy nagyon durván látszik rajtam.. mindenki észreveszi hogy valami nem oké kerülik a társaságom már inkább mert mindenkire átragasztom de nem akarom.. nem tudom mit csináljak hogyan tudnék túllépni ezen az egészen? nem akarom kikészíteni a körülöttem lévő embereket is? Azóta eltelt két hét de még mindig változatlan a helyzet nem javul mit tegyek? Szeretnék újra az a vidám lány lenni aki voltam...

19/L


2013. aug. 28. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tépd ki a szárnyát!
2013. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
állj fel és porold le magad.
2013. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Decukiii :)

Keress pszichológust.

2013. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megértelek én is pont ugyan így érzek :/ és nem tudom én sem h mit csináljak h tegyem magam túl a dolgon

20L

2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!