Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tetszek neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki vagy minden lánnyal ilyen aki kicsit jobban néz ki?

Figyelt kérdés

Van egy új fiú az osztályba.Nagyon sok lánynak tetszik ezért kicsit több az ego-ja.Ma a tanár mellém ültette infón és elkezdett tapizni.Nem volt durva és közbe nevetett meg mosolygott is.:)Persze én nem hagytam de ő mindig próbálkozott.Az a lényeg, hogy ha a monitoron keresztül látott engem és ha én ránéztem a monitorjára akkor láttam,hogy mindig engem néz és mosolyog.De nem tudom, hogy tetszek e neki mert lehet, hogy minden lánnyal ezt csinálja aki egy kicsit jobban néz ki.

Szerintetek tetszek neki vagy mindenkivel ezt csinálhatja?


2009. nov. 11. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba az ilyen egos f*szokat.Hagyd meg a plazacicaknak:P
2009. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
h fel akar próbálni az tuti, ahogy olvasol valszeg fel is fog
2009. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy ő nem plázacica ?:)
2009. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy biztos, hogy tetszel neki.. mivel osztálytársad néha mikor a barátnőiddel dumálsz és észreveszed hogy feléd néz, nézz oda és mosolyogj rá... de csak 1 pillanatra utána beszélgess tovább a barátnőiddel.. én tuti behalnék :D
2009. nov. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok.. mit értesz azon, hogy fogdos?:D

16/F

2009. nov. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki. es minden lany aki jolnezki. 25/f
2009. nov. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy amikor mellém ültették akkor mindig hozzámért.pl. úgy csinált mintha nyújtózkodna és megfogta a mellem.Aztán volt h a combom.De minden nap rácsap a seggemre és nem tudom,hogy ilyenkor mit csináljak.Szerintetek?(köszi az eddigi válaszokat.)
2009. nov. 12. 16:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem vagyok plázacica...
2009. nov. 12. 16:53
 9/10 anonim ***** válasza:
:O.... ilyenkor mit csinálj ???? édes kincsem rúgd szájba azt csináld ... -.-'
2009. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vágd pofon de ne túl erősen :D ne vállból csak úgy finoman.. 16/f :D
2009. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!