Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztázatlan okok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztázatlan okok miatt szakítottam egy lánnyal, de a húgomnak azt mondta hogy nem azért mert már nem tetszek neki. vissza akarom szerezni, hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Na szóval, egy lánnyal a nyári szünet közepe fele összejöttem, aztán a nyári szünet végén meg kijelenti hogy szakítottunk. De meglepő módon nem távolodott el tőlem, hogy így utál meg úgy, hanem ugyan olyan mint általába, sőt még rendesebb, és barátkozóbb. Mit csináljak? nem csak barátságot akarok... Aztán kicsit érdeklődtem és nem azért szakított mert nem tetszek neki, hanem nem lehet tudni hogy miért. De mindenkinek azt mondja hogy már nem tetszek neki, de a húgomnak meg azt mondta hogy nem azért.
2011. ápr. 5. 18:32
 1/3 anonim válasza:
nem lehet h a lány egyszerűen csak hazudott a húgodnak azért mert tudta h úgyis elmondja neked amit mond neki és ezért mondta ezt h nem azért szakított mert nem tetszel már neki... és lehet h így csak téged akart védeni... de akkor viszont miért mondja mindenkinek h azért szakított? hát szerintem ülj le vele és mond el neki őszintén h mit érzel és kérd meg h mondja el az igazat h miért szakított...
2011. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sanos a nők többsége nem őszinte, nem lehet velük őszintén beszélni. Mást mondanak mint amit gondolnak, sunnyognak. Egyet tehetsz, írsz neki egy levelet amiben leírod a véleményed, vagy használ vagy nem. Ha nem akkor hagyod a fenébe.
2011. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak tudjátok télleg rendes lány meg minden. attól már csak bonyolultabb hogy osztálytársam... de nem is úgy áll hozzám, utál. meg nem is úgy mint a többi fiúval...
2011. ápr. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!