Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, és én is nagyon tetszek neki. De az a lány a legjobb barátom húga, és úgy látom rajta, hogy nem tetszene neki, ha összejönnék a lánnyal, félti nagyon. Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem csalod meg a barátodat... nem értem amúgy,ha tényleg barátok vagytok,akkor miért félti tőled annyira? Hány évesek vagytok?
2010. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet, csak én vagyok a lány. Szerintem érdemes lenne beszélned erről a barátoddal. Nem azt mondom, hogy kérj tőle engedélyt meg ilyesmi, de mint gesztust, valószínűleg nagyra értékeli majd. Így talán látja, hogy ha te is beavattad a bizalmába, ő is bízhat benned. Nálunk ez elmaradt, bátyám csak kész tényekkel szembesült. Láttam, hogy rosszul esett neki, olyan lehetett, mintha összefogtunk volna a háta mögött, pedig csak túl szemérmesek voltunk az elején, hogy beszéljünk neki róla. Azóta nem olyan szoros a barátságuk, és egy ideig velem sem volt a régi a testvérem. Viszont, mióta barátnője lett, kezd megbékélni.
2010. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A lány 15,én pedig 17 éves vagyok.

2010. szept. 8. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ebben mi olyan nagy dolog? Meg kell mondani a barátnak hogy tetszik a húga és alakul közöttük valami, ennyi. Én sosem értettem ezt. Jó nyilván ha lenne húgom jobban átérezném, de akkor is, nem jobb tudni hogy egy normális emberrel van aki ráadásul a barátod is? Jobb minthogyha egy tök ismeretlennel lenne akiről nem tud semmit....sosem értettem ezt a "szállj le a húgomról" dolgot..
2010. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!