Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveggel tudok lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel tudok lelkiismeretfurdalást kelteni?

Figyelt kérdés
Kérlek senki ne írja, hogy ennek semmi értelme, meg nem szabad, nem felnőttes stb. Van egy srác, aki fél éven keresztül húzta az agyamat, kihasznált és faképnél hagyott. Ezt szenvelgősen leírta nekem facebookon. Nem akarom szétoltani, hanem valami olyat akarok, amiből látja h érett nőként viselem, de azért érezze rosszul magát azért amit tett. 22L
2013. okt. 19. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Rákos vagyok, te miattad, mert beleéltem magam abba, hogy együtt leszünk, de te átvertél és az ideg rá ment az agyamra és most te miattad agyrákom van.
2013. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
oké, hogy leírtad, hogy ilyet ne írjunk, de mégsem viseled érett nőként..
2013. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
"Tudom hol laksz,és azt is tudom hol lehet benzint és gyufát vásárolni"
2013. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
aki tud olyan választ, amit használhatok is, köszi.
2013. okt. 19. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
azért gondolj már bele, mennyire jó nő lehetsz, ha fél éven át nyomult, hogy megdughasson. Én valahogy erre épitenék valamit... hogy fél évbe tart neki összehozni egy numerát :D
2013. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azzal, ha megmutatod neki mennyire boldog vagy és jól érzed magad, hidd el.
2013. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem akarom szétoltani, hanem valami olyat akarok, amiből látja h érett nőként viselem, de azért érezze rosszul magát azért amit tett. 22L


No komment,de annyit azért megjegyeznék h a felnőttek nem így gondolkoznak...

2013. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves Nem adom fel! nem kioktatást és emberismereti előadást kértem, egy kérdést tettem fel, ez nem volt válasz rá.
2013. okt. 19. 17:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Én tudok manipulatív jelleggel írni, de csak akkor, ha ismerem az adott személyt! Tudok hatni az érzelmekre. Személytől függ, de tudnék olyat is írni, hogy még a halál gondolata is felmerülhet benne. De ehhez ismerni kell magát az emberi elmét, az embereket, különböző személyiségeket (valakit megérint, valaki leszarja), reakciókat, valamint magát az adott személyt, akire hatni akarsz, ezeket összegyúrva tudsz alkotni, hatni.
2013. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
persze,de akkor ne jellemezd magad érett nőként, mert tetszik vagy sem,nem vagy az
2013. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!